Bobbi Brown

Ár:   15 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   2 x 3,4 g + 4,55 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet feltöltötte: bridge007, Módosítva: 2015. április 10.

Ár:   15 200 Ft

• Berry: Plum Blush, Berry Highlighter, French Pink Blush
  • Calypso: Pretty Coral Blush, Calypso Highlighter, Coral Sugar Blush

Chrissy

2018. március 22.

Nekem is a Pink van meg, itt vásároltam szuper áron, ennyiért ajándék volt! Még nem használtam ez előtt Bobbi Brown pirosítót, úgyhogy kíváncsi voltam rá, mit tud. A doboza nagyon szép, elegáns, minimalista. Szépen mutat a fényes, fekete doboz az egyszerű, de mégis stílusos fehér betűkkel. Szeretek ránézni. Tükör is van benne, természetesen! A színei nagyon intenzívek élőben is, kicsit féltem is tőle, hogy sok lesz, de nem, nagyon szépen mutat az arcomon, persze kellő mennyiségben, mert egyébként nagyon pigmentált és ezért óvatosan kell vele bánni. Egyértelműen hideg színek. A Hot Pink árnyalat kicsit ciklámenes. Eredetileg úgy véltem, őt estére célszerű felvinni, míg halványabb, Pale Pink fedőnevű inkább nappali, mivel egy rózsásabb, kevésbé mély árnyalat. Aztán rájöttem, hogy mindegyik nagyon szép nappal is és este is. A Pale Pink nagyon természetes hatást ad, kicsit olyan hidegben kirózsásodott arc hatású, üde szín, életre kelti az arcot. Van, hogy játszom a két színnel, az arcélem felé (lefelé) mélyítem a színt, közvetlenül az arccsontra a Pale, alá egy kicsivel a Hot kerül. Persze ezt csak akkor, ha marhára ráérek bíbelődni.
Az én bőrszínem normál, nem vagyok hófehér. Ezért azt gondolom jobban áll a Hot. A Pale viszont természetesebb, és ha a sminkem egy lightosabb BB krémből vagy színezett hidratálóból áll, akkor mindenképpen ez az árnyalat szokott randizni a pirosító ecsetemmel :)
Kicsit porzik egyébként, de nem vészes, ennyi simán belefér még egy Bobbitól is.
Sokáig elég lesz, kiadós darab, hála a magas pigment tartalomnak.
A középső színről nem szóltam, a Pink Highlighterről. Vele nem nagyon tudok ugyanis mit kezdeni. Arccsontra szoktam felvinni belőle, rá a pirosítóra. Szép fénye van, nem csillámos, de annyira nem nyűgöz le. Próbálkozom még vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

Sokáig elég lesz, kiadós darab, hála a magas pigment tartalomnak.

micirpicir

2015. május 11.

Nekem a Calypso van meg. Nem rózsaszín, nem barack, üde,rózsás pírt ad, szépen építhető. Szeretem. Szép, elegáns kivitelben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

dor1

2015. április 13.

Megjelenésekor voltam sminkleckén, ahol a Pink palettát tették trám, beleszerettem, és vártam a Glamour napokig, hátha lesz akció....volt :-) Megvettem, imádom! Szép színek, szép csomagolás, igazi Bobbi :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 13.

Pöti

2015. április 10.

Már a megjelenéskor elrabolta a szívem, de most Glamour napok keretében megajándékoztam magam a Pink palettával. Úgyis vágytam már egy hot pink pirosítóra és a kedvenc rózsaszín highlighterem (UD Flushed palettából) is kifogyóban van, Bobbi cuccaiért meg amúgy is nagyon odavagyok. A csomagolás gyönyörű letisztult, a doboz jól záródik, de könnyű kinyitni. A pirosítók a szokásos minőségűek, a highlighter pedig fényes, nem pedig csillámos, szóval minden vágyamat teljesíti ez a kis dobozka. És normál méretűek benne a termékek, ami nem egy utolsó szempont... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 10.