Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ladybird80, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Két szintes sminkapelatta szemre és szájra

Tartalma:

• 8 szemhéjfesték:  Ivory, Sandy Rose Metallic, Chiffon Sparkle, Antique Rose, Malted, Bronzed Pink Metallic, Cream Metallic, Black Chocolate Eye
  • Creamy Lip Color: Pink Sequin, Pale Mauve, Blue Raspberry, Black Cherry, Pale Beige, Coral Pink, Pink Blossom, Rose Garden
  • mini Eye Shadow and Lip Brush

Bobbi Brown Instant Pretty Eye & Cheek Palette
Ár: 7000 Ft , Eladó: SzZs1981
Állapot: Keveset használt, megkímélt, Helyszín: Budapest - XIII. kerület, fizetés: Személyesen az Árpád hídnál, vagy +posta/foxpost

Leoni

2016. október 8.

Egy kedves és nagylelkű hölgytől vettem ezt a palettát itt a krémmánián, teljesen érintetlen állapotban. Kifogástalan szolid színek és pigmentáltság.
Igazi Bobbi Brown minőség! Nem rikít, nem virít, elegáns és természetes, de persze a középső 4 szín lehetővé teszi, hogy feldobd kicsit, mert csillámos :-) Munkába sietve, hétköznapra tökéletes, rendkívül egyszerű bánni vele. Nyolc krémes rúzs árnyalat is a rendelkezésre áll ill. kis szemhéjecset és rúzsecset (szépek). Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 8.