Bobbi Brown

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Ár:   $42
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2017-es nyári limitált kiadás

Maui, Antigua és Santa Barbara napsütötte strandjai által ihletett bronzosító púderek, három különböző árnyalatban.

googles

2017. július 22.

Ez nem bronzosító jelen esetben, hanem pirosító. Evvel dobták fel ma a márkaboltban az arcom (ügyesen, mert jobban nézett ki, mint amit én szoktam az arcomra varázsolni).
Maga a cucc is megtetszett. Egy dolog nem tetszik, az ára, 11500 huf. Rengeteg sminktermékem és egy nagy fogadalmam is van, így ezt a szépséget próbálom kiverni a fejemből és passzolni. :) :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 22.