Bobbi Brown

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. január 27.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Erősen fényvisszaverő hatású, mégis selymes és könnyed. A speciális részecskék sima, tükör-szerű ajkakat varázsolnak. A benne levő luxus vajak és olajok, mint például a shea vaj és muru muru vaj segítenek megőrizni az ajkak hidratáltságát.

12 árnyalatban kapható

Teszt: Bobbi Brown High Shimmer ajakrúzs

micirpicir

2016. október 15.

Ez az egyetlen rúzs Bobbitól, ami bevált. Igényes csomagolása van, luxus érzetet kelt, ha az árát nézzük ez minimum elvárás.A beltartalom is rendben van. Olyan mint egy szájfény, de nem a vizes-ragacsos fajtából. A tápláló olajak jól működnek, nem szárít, szépen hidratál. Pigmentáltsága nem erős, nálam az arany csillámok látszanak, de ez nem zavaró. Én is a Raspberry Shimmert birtoklom. Bár lassan elfogy, de nem tervezem újravenni, BB termékei mostanában már nem vonzanak annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

erika81

2016. március 20.

Régebben a Bobbi Brown Metallic kollekcióból megvettem a Rasberry Metallic árnyalatot. Novemberben bementem a szakboltba és érdeklődtem az eladónál esetleg kapató-e még. Abból nem talált, viszont ajánlotta ennek a rúzsnak a Raspberry Shimmer árnyalatát. Bíztam benne, hogy majdnem ugyan az lesz az árnyalat, de sajnos ez a szín világosabb. Félretettem tavaszi rúzsnak, mert könnyedebb mint a sima Lip Color rúzsok.
A viselete könnyű, szerencsére az arany csillámokat nem érezni benne. Nem szárítja az ajkaimat, így nem muszáj előtte hidratálni, mint a Lip Color rúzsoknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 20.

laanyka

2015. június 23.

A ballerina shimmer (ami a képen is van) boldog tulajdonosa vagyok :) az eladó csajszi azt mondta h ez az egyik legnepszerűbb árnyalata ennek a típusú rúzsnak..először nem értettem, h mitől olyan nagy szám, nem dobtam el magam az üzletben..de másnap amikor felkentem....ahhoz képest h milyen csillámozottnak tűnik, teljesen visszafogott gyönyörű rózsaszín. Nagyon jó érzes viselni és sokáig fent is marad..igazi visszafogott elegancia nagyon ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 23.