Best of Beauty 2019

Bobbi Brown

Ár:   11 000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. február 2.

Ár:   11 000 Ft
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Szem alatti karikákra. A krémes alapot a por állagú fixálóval rögzíthetjük.

Ár: 6000 ft+ pk , Eladó: Adrika91
Állapot: 1-2 alkalommal próbált, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Személyes átvétel Békéscsabán vagy utalás után postázom
Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. március 16.

Nem csodaszer, de nekem nem olyan rosszak a tapasztalataim, mint ami az itteni véleményekből látszik.
Ujjbeggyel" belapogatva" viszem fel a szem alatti területre, ennél a terméknél ez a módszer nekem jobban bevált, mint az ecset, pedig utálok termékekbe nyúlkálni. Ezt követi az ecsetes fixálás, ami alapján azt mondom, hogy erős közepesen teljesít.
Kicsit utánanéztem, hogy mások hogyan látják, és ezt találtam:
4,27/407 vélemény alapján.
Nem annyira meggyőző az alábbi, régebbi videó, mivel a modellnél szinte nincs is mit korrigálni, de a használatát, az előkészítést jól bemutatja:
A bolti teljes ára alapján csoda-közeli élményt kellene nyújtania - hát ez elmarad, a harmad ennyiért kapható termékek is kb. ugyanezt produkálják, ezért tőlem egy közepest kaphat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 16.

Kicsit utánanéztem, hogy mások hogyan látják, és ezt találtam:
4,27/407 vélemény alapján.

_-Mia-_

2016. július 31.

Nekem szerencsére a próbasminknél kiderült hogy ez sz*r, mondjuk ki őszintén. Összevissza csúszkál, a hozzá adott por se fogja meg, csíkban összeáll a szarkalábakban-szem alatti ráncban. Röhejes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

kcseni

2015. április 25.

Velem van a baj? Kérdem én. Megvettem, mert a próbasminknél jónak bizonyult, bár gyanúsan sok természetellenes fény volt a sminkszobában és rendkívül sok Bobbi krémet, primert, olajat, arclemosót, szóval mindenféle terméket tettek rám előtte, amit én nem. Így valószínűleg ez a hibája. Önmagában vagy más primerekkel, krémekkel nem működik. De én nem akarom megvenni a Bobbi saját krémjeit, hiszen vannak már nekem jól bevált krémjeim töredékáron. Szerintetek joggal érezhetem ezek után azt, hogy ez így ámítás és becsapás? :( Ez a korrektor nem jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 25.

purpuratulips

2015. február 7.

Még régebben vettem meg, akkor még külön árulták őket és a világosabb szín alatt még szemalatti púder is volt. A mai napig megvan, nagyon szeretem használni. Nem használom minden nap, de ha nagyon fáradt vagyok és hatalmas karikák vannak a szemem alatt ez a lehető legtökéletesebb kombináció. A púderrel gyönyörűen le lehet fixálni, így egész nap a helyén marad. A lehető legjobb választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

kviragh

2015. január 20.

...milyen szerencse, hogy nem olvastam az itteni véleményeket, mielőtt vásároltam... Osztrák barátnőm istenítette - egyszer élünk, így megvettem, miután rengeteg mást próbáltam és semmi nem vált be igazán. Na de ez.... Alá Bobbi korrektort használok. Fontos, hogy ne ex has vegyük meg a színeket, mert én konkrétan 15 percig kísérleteztem egy eladóval a Douglas-ban, míg megtaláltuk a megfelelőt. Nagyon karikás a szemem, de ezzel konkrétan megszűntek létezni.... Fotón sincs, tükörben sincs, sehol sincs... Ez nekem egy CSODA!!!! Úgyhogy ha lehetne, a max pontnál is többet adnék!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 20.

andrea.horvath79

2014. május 7.

Ha csak az itteni véleményeket olvastam volna, biztos nem vettem volna meg, de szerencsére vannak olyan külföldi oldalak, ahol csak pozitív értékelést kapott. S nem hiába lett az év terméke asszem 2012- ben.
Lehet, hogy Ti negatív véleményesek valamit rosszul csináltok, mert ennek a korrektornak semmi baja. Sőt , a legjobb, amit valaha próbáltam, pedig én aztán ismerem a high endes étlapot.
Nekem nem ül bele a szem körüli apró ráncokba, pedig gyakran napközben is rétegezem, ha nagyon fáradt a szemem.
Külön szemkrémet sem használok, csak PC arckrémet és Mac Strobe prímet. E kettő hidratál annyira, hogy ne száradjon ki a szem körüli bőr, de nem zsíros, hogy ledobja, vagy összegyűjtése a korrektort a ráncokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 7.

BubuMaczko

2013. december 11.

Nekem nem volt vele különösebb problémám az ár/mennyiség arányt leszámítva. Elég kevés, és a krém sokkal előbb el fog fogyni, mint a fixáló por. A krém textúrája nagyon tetszik, krémes, és hidratál. Örülök, hogy egy korrektor esetében gondoltak erre. Nekem nem halmozódik fel a ráncokban, szép, egyenletes marad órák után is. A legvilágosabbat vettem, viszont ez nem sokkal világosabb, mint a bőröm. Egy szép összképet ad, de nem világosítja annyira a szemem, mint reméltem. Összességében azért megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 11.

Avicky

2013. november 8.

Fedése nagyon jó, hasznos együtt használni a concealert és a correctort. Nagyon látványos hogy van a szem alatt valami, a ráncokba is beleült. Évekig használtam, többször újra is vettem, de már soha többet, mert megtaláltam a Shiseido korrektorát és az a legjobb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

marokaciroka

2013. szeptember 27.

Borzasztóan bánatos vagyok, hogy megvasaroltam ezt a terméket.A szemeim sajnos mélyen ülők,tehát mindig kell hasznalnom korrektort,akár fáradt vagyok, akár nem. Ha ilyen nagy a hype a Bobbi Brown körül, hát bizonyítson, de kifizettem könnyfakasztóan sok zsozsót (még akciosan is 14 ezer huf volt!!) és fáradtabbnak tűnök,mint korrektor nélkül!! Talán én nem vagyok elég profi,próbáltam ecsettel, ujjal, krém nélkül, de semmi, és persze összegyűlik a szem alatti legapróbb rancokban. Talán a hidratalas gond? Nem tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 27.

maddonna001

2013. április 18.

én a correctort és a concealert is használom, és mindkettő nagyon bevált! a correctort a kékes szem alatti karikákat, a concealert pedig a szemkörnyék világosítására, és az egyéb kipirosodott részekre, bőrhibákra.púdert mindenképp kell rá tenni, mert egyébként hajlamos összegyűlni a ráncokban, valamint ez a része a napi sminknek azért olyan 5-6 óra után némi korrekciót igényel, de a táskába úgyis belefér,és tükör is van benne, úgyhogy könnyen elő lehet kapni és javítani.
A ráncokba való begyűléséért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 18.

A ráncokba való begyűléséért kap csak 4 csillagot.