Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. szeptember 29.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Szemhéjárnyalóként és tusként is hsználható csillámló krémes szemhéjfesték

Bobbi Brown Long-Wear Gel Liner Forest Shimmer Ink
Ár: 4000.- , Eladó: orchidea8627
Állapot: Párszor használt, képen látható állapotban , Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel az Örs vezér téren, postán maradó küldeményként +950.-

agen

2016. április 14.

Akkor én leszek az, aki ma feljavítja a csillagállást :) A goldstone árnyalatot vettem meg, kicsit sajnálom, hogy nem az opal-t, de addig bizonytalankodtam, hogy erre billent a mérleg. A Mammutban vettem, egyszerűen imádom azt a leányzót, annyira segítőkész :) a westendben mindig rászaladok valami flegma "ékszerre" vagy olyanra, akinek fogalma sincs nagyon a termékekről..Remélem másnak nagyobb szerencséje volt. Igazat kell adnom abban, hogy foltosodik, de néha ránézek napközben és ujjbeggyel megigazítom, elrontani nem lehet. Mivel nekem mélyen ülő szemem van, a szemhéjam sem látszik nagyon, így nálam ez nem új.Tusvonalként csak feketével együtt használtam, nekem rendben van. Szóval szerintem nagyon szépen kiemeli a tekintetet ha csak úgy önmagában használom, lassan két hónapja hetente 3x érte nyúlok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

wishes

2014. szeptember 29.

Jaj drága Long-Wear Gel Sparkle Shadow, kérlek bocsáss meg, de te vagy az a 100-ból egy termék, ami nem vált be a márkától. Szemkéjfestékként használva foltosodsz, szemhéjtusként 3x kell áthúzni és hamar le is kopsz. Azért majd még próbálgatlak, hogy ne fájjon annyira érted a szívem, de az már biztos, hogy nem lesz szerelem a miénk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 29.