Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. szeptember 7.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Ecsetek

Púderpamacs

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wishes

2013. szeptember 7.

Sznobságnak tűnhet, hogy az embernek még a púderszivacsból is Bobbi Brown kelljen, pedig nem olyan túlzottan földtől elrugaszkodott gondolat ám. Tökéletes anyagú, remekül bírja a strapát, puha és nem tapad hozzá az ember arcához, hiába gumiszerű az anyaga.
Én arra szoktam használni, hogy a túlzásba vitt pirosítót/bronzosító feleslegét törölgetem le vele, illetve a durva átmeneteket füstösítem természetessé. Semmi más nem vált még be ilyen jól erre a célra, mint ez a kis gumipamacska. Eredeti célját is jól szolgálja - szépen belesimítja a bőrbe a púdert, poros hatás nélkül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.