Bobbi Brown

Ár:   12 200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   4,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. március 27.

Ár:   12 200 Ft
Kiszerelés:   4,7 g
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Segít kiegyenlíteni a bőr tónusát és eltűntetni az elszíneződéseit, a finom vonalakat, bőrpírt és egyéb hibákat, A bőr olyan lesz, mintha retusálva lenne. Nem hagy poros utóérzetet.

Kiszerelés: 4,7 g

Bobbi Brown Retouching Powder ROSE árnyalat
Ár: 3800 Ft plusz posta vagy foxpost , Eladó: Melpa
Állapot: Keveset használtam , Helyszín: Budakeszi , fizetés: Személyesen Budakeszin,vagy posta vagy
KERESEM💓Bobbi Brown Retouching Powder
Ár: Megegyezés szerint , Eladó: mariann33
Állapot: Mindegy, Helyszín: --, fizetés: Utalással+postán maradó

mariann33

2020. november 20.

Ennél finomabbra őrölt porral még nem találkoztam!Rose és peach van meg.A rose-t nemtudom ki az aki púderként tudná hasznosítani,mert konkrétan pirosítónak használom,de éppcsak beleérintve az ecsetet lehet hogy jó lehet másra is.
Egyébként fantasztikus "kis semmiség",mégis klasszisokkal jobb az összkép mint nélküle.
A Pech-et tulajdonképpen nem látom hová vittem fel,egész arcon használható,mert a szín nem látszódik,ez is a végeredményt hivatott tökéletesíteni.Mindennap használom,de az is igaz,hogy lehet nélküle élni,viszont ha már nem huszonéves az ember,igyekszik szinten tartani a tökéletlenségeket,és ha egy termék megadja azt a kis pluszt,már megérte:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 20.

Kamea

2020. augusztus 24.

Peach árnyalat. Itt vásároltam nagyon jutányos áron, a legkedvencebb eladómtól. Teljes áron nem mertem volna megvenni, annyira féltem attól, hogy poros hatású lesz, vagy esetleg beleül majd a ráncokba. Ráadásul a márkával is csak most ismerkedek, ez a második termékem tőlük. Az első, a BB bronzer nagyon bevált, és azt kell mondjam, hogy ez is.
A szemem alatt lévő területet, a homlokráncaimat és a szám sarkában lévő marionett ráncaimat (amiket annyira nem szeretek!) fixálom vele. Ez a púder valóban láthatatlan. Rohantam az ötszörös (!) nagyítós tükrömhöz, mert nem akartam elhinni, hogy nem látszik, de még az se mutatta ki. Márpedig én annak hiszek, nem a szememnek!
Semmi poros, maszkos, száraz megjelenés. Nem ül bele a ráncokba, inkább világosítja azoknak a környékét. Egyfajta enyhe highlighter-hatás figyelhető meg azokon a területeken, ahova felviszem. A mattító hatásáról nem tudok beszámolni, mert én szárazbőrű vagyok, így ezt nem igénylem, meg amúgy se. :)
A kiszerelése is nagyon vagány, szerintem simán lehet utaztatni is. Egy mikroháló segíti a por adagolását, így épp csak annyi púder kerül a háló felületére, amennyire rányomom az ecsetet. Ezt az egészet pedig hermetikusan lezárja egy műanyag lapocska, majd erre kerül rá a lecsavarható tető. Az essence precíz arcecsetét vetettem be hozzá, szerintem jól tudnak együttműködni.
A BB bronzosítóval egyetemben, idén felfedezett csodaszer.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

A BB bronzosítóval egyetemben, idén felfedezett csodaszer.

schnau.adelle

2020. június 4.

Óriási nem!
Barackos árnyalat volt meg nekem.
Annyira rondán mutatott az arcomon, hogy az valami hihetetlen.
Meg volt repedezve.. pedig mindig alaposan hidratálom az arcom sminkelés előtt.
Nekem nem jött be

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 4.

Óriási nem!
Barackos árnyalat volt meg nekem.
Annyira rondán mutatott az arcomon, hogy az valami hihetetlen.
Meg volt repedezve.. pedig mindig alaposan hidratálom az arcom sminkelés előtt.
Nekem nem jött be

grund

2020. február 27.

A pink árnyalat tulajdonosa vagyok, csak az orcákon használom pirosító helyett. Nagyon szép, szinte láthatatlan, természetes arcpírt ad, közben egységesít és a kifényesedést is megakadályozza jó pár órán át. Kicsi, drága, de kiadós. A hozzám hasonló pirosítóktól rettegőknek melegen ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 27.

Lencseee

2019. február 28.

Nagyon jo vetelem volt! Nem ul bele a rancokba, egysegesit, szep borkepet eredmenyez. Szivesen megveszem a pinken kivul mas arnyalatban is. Es jo ideig vissza is tartja az arcot az atfenyesedestol. Jo igy, ahogy van🤩 azonban lehet nelkule elni, de egy kis plusz kenyeztetes, ami egyszeru, de nagyszeru. Adhatnek emiatt ra 4 csillagot (mivrl lehet nelkule elni), de mivel nekem nagyon bejon, igy hogy mar megvettem, megy a maximalis pontszam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Makk Zsuzsó

2018. szeptember 11.

A sárga árnyalat van meg, szem alá használom, de azért nem a bakingelős mennyiségben. Eleinte nem láttam semmi különöset, de aztán napközben bele-belenézve mindenféle tükrökbe, megállapítottam, hogy milyen kipihent a szemkörnyékem. Igaz, amúgy nincsenek sem táskák, sem sötét árkok a szemem alatt, csak kisebb ráncok. Nagy örömömre egyáltalán nem ül bele a ráncokba, ezáltal nem öregít, ezen kívül pedig a pórusokat is eltünteti. Tényleg photoshop-hatása van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

marple

2014. április 17.

Meg kell mondjam, hogy nálam Bobbi a nyerő, eddig minden általam kipróbált terméke tökéletes! Ez viszont sajnos nem lett a kedvecem. Nem mondom, hogy nem látszik semmi az arcomon, de annyi különbséget azért nem tapasztalok, mint amennyibe kerül. Néha, alkalmakkor használom, nem veszem újra, nem "must have" darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 17.

andrea.horvath79

2013. június 6.

Végül én is megvettem, mert nem bírtam neki ellenállni. A pinket választottam, mert azt ajánlják világos bőrre.
Szép, ragyogó, de nem diszkógömb arcot varázsol, bár szerény leszek, nekem máskor is kb. Ilyen a bőröm. Azt hiszem, ez csak rásegít, még szebbé teszi a makulátlan bőrt, de akinek pattanásos az arca, azt szerintem még jobban kiemeli. Jó választás lehet még bőrpírral és szárazsággal küzködőknek.
Hasonló okokból, mint Wishes, én is csak egy négyest tudok rá adni, mert bár az árat soha nem pontozom, de ebben az esetben kívételt teszek.
Akinek van rá felesleges tízezer forintja, ne habozzon, vegye meg, a többiek meg ne szomorkodjanak, mert nem egy must have darabról maradnak le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 6.

edeseper

2013. május 22.

Na kérem szépen.
Olyan gyönyörű, finom, egyenletes fedést ad az alapozóra (nálam spec Chanel Vitalumiere Aqua), olyan szépen összhangba hozza az arcszínt a pirosítóval és a bronzerrel, olyan selymes babapopsis lesz a bőröm, hogy amikor előszőr kipróbáltam és 1-2 órával később kimentem egy gyors vizitre a mosdóba, hát nem hittem el, hogy magamat látom.!! Tényleg úgy éreztem magam, mint aki most lépett le a Vogue címlapjáról! :D
Wishes talán azért nem volt olyan szinten elájulva tőle, mint én, mert a hibátlan bőrén nem volt túl sok retusálni való :))) Az enyémen viszont van!!
Amint lesz egy kis időm, készítek előtte-utána fotót a sminkek közé, mert az én arcomon szerintem nagyon látványos!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 22.

Na kérem szépen.

wishes

2013. március 27.

Jesszus, hogy én mennyit agyalok, azon, hogy hányasra értékeljem ezt a terméket...
Kétségkívül kiegyenlíti a bőr tónusát, elmossa az alapozó és a pirosító közti határokat, és finomítja a pórusokat, titkon ezért rajongásig imádom... Amiért viszont mindig elbizonytalanodom az az, hogy ez leheletnyi különbség vajon megér-e több, mint 10 000 Ft-ot...
Nem szoktam ilyet csinálni, de most kivételesen lecsípek egy csillagot az ára miatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.