Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: momo, Módosítva: 2013. szeptember 4.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Kiemeli a természetes szépséget. Matt és csillogó árnyalatokkal.

Pöti

2016. március 13.

Akkor itt vagyok pontozni... Rájöttem, hogy máshogy kell hozzáállnom ehhez a palettához. Itt el kell felejteni a füstös tekintetet. Az is volt a baj, hogy imádok smokey sminket készíteni. Nappalra szép mélyítővonalas sminket lehet vele, a legsötétebb tusnak jó, a második szín szemöldökre tökéletes. Egy nagyon csillámos árnyalat van benne, egy szatén, a többi matt. Még mindig próbálkozok vele... Ami hátránya még, hogy porzik... Szóval kicsit csalódás.. Az ecsete közepes minőség, ha nincs más ez is megteszi... Ó Bobbi, ez nagyon tejcsoki lett... Vagy inkább tortabevonó...

Update: két hibát is elkövettem... Először is, nem vártam meg, amíg az alap megszárad. Ez úgy történhetett, hogy 1 hete új artdeco-s szemhéjbázist használok. Ez frissen még igencsak krémes, a végére hajlamos tömörebb állagúvá száradni. Amikor már szárazabb, akkor szinte rögtön rá lehet kenni a szemfestéket. Ezt elfelejtettem és a frissre rögtön kentem. A másik meg, a hozzáadott ecsettel próbálkoztam. Képtelen voltam belátni, hogy ez a termék nem százszázalékosan teljesít, mert annyira vágytam rá. Na, ma reggel elővettem az egyik kedvenc ecsetemet. Megvártam az alap száradását. 6kor sminkeltem reggel. Most este fél nyolc van. Még most is ugyanúgy nézek ki... Ezzel az ecsettel nagyon szépen fel tudtam tenni a festéket a helyére. A harmadik dolog pedig az, hogy soha életemben nem használtam ennyi matt színt. Mindig is a selyemfényű termékeket vettem meg. Ebben viszont 5 szín matt. Szóval, bár szívből ajánlani nem tudom a terméket, mert nagyon drága és annyit valóban nem tud, de ha valaki Bobbi rajongó mint én, illetve a pénztárcája is megengedi (az enyém nem, de jó érv a karácsony...), és nagyon szereti a matt barna sminket, az azért vessen rá egy futó pillantást... Így négy pont... Ötöst csak akkor kapna, ha ütné a Naked palettát..
Update: több mint két év kínlódás után végre megváltunk egymástól. Próbálkoztam én vele sokat, mert mégis csak az egyik legdrágább sminktermékem és a szívem szakadna meg, ha rám romlana, vagy nem használnám. Aztán hirtelen ötlettől vezérelve odaadtam a húgomnak. Ő nem igazán sminkel, de elkezdett érdeklődni a téma iránt. Így egy rögtönzött sminklecke keretében nekiadtam a palettát, neki tetszik a végeredmény, nem drámai, de a szépségét kiemeli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 13.

Avicky

2013. november 8.

szerintem ugyanolyan jó, mint a Nude volt, csak az arany színeket hiányolom belőle, viszont cserébe kaptunk több barnás színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 8.

HBeta

2013. október 28.

ha nem is csodaszer, de amióta megvettem azóta szinte minden nap ezt használom. annak ellenére hogy 3 éve mióta ráleltem a BB-ra és lecseréltem a smink készletemet-és azóta megjelenő összes szettjét megvásároltam..ennek ellenére nekem ez a legjobb!. Előttem szólók szerint nem lehet füstös szemet csinálni...akkor ajánlom menjenek be e BB-hoz és kérjék meg hogy mutassák meg hogy kell,mert lehet!!! Gyönyörűet! és ha nem Artdeco alapozót hanem a BB saját szemalapozótját használja alá akkor egész nap kitart. Sajnos tény itthon drágább mint az amerikai honlapjuk hirdeti de ennek ellenére azt mondom megéri. Szuper!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 28.