Bobbi Brown

Ár:   8500 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. május 31.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Egy új formulának köszönhetően egészen könnyed viseletet nyújt, magas pigmenttartalmának köszönhetően pedig gyors és kényelmes felvitelt biztosít. Folyamatos hidratálást nyújt, sőt még akkor puha marad a száj, amikor a rúzs már nincs fent.

Shea vajat, murumuru vajat és sárgabarack olajat tartalmaz.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

kneva

2018. március 19.

Update: Elkezdtem használni a munkahelyemen, csupán azért, h végre elfogyjon. És azt kell mondanom, h egészen megszerettem. Egy hónap folyamatos napi használat után úgy gondolom, h felpontozom. Az tény, h ez nem egy EL Envy vagy egy MAC rúzs, amit elég egyszer áthúzni. Ezt sokszor (!) fel kell kenni, és rendszeresen utána kenni, mert valóban felszívódik, de mindig egy kis pigment az ajkakon marad. A pigmentek eloxidálódnak, szóval ez a babás ártatlan natúr rózsaszín egészen megsötétül, és azt gondolom, h ez a sötétebb magentása szín nekem jobban áll, mint az eredeti világos MLBB. 8 óra elteltével, amikor indulok haza, egészen elégedett vagyok. Elég sötét és mégis természetes, az ajkakat nem szárítja, hanem ápolja. De soha nem lesz tökéletes és hibátlan, kissé elkenődött hatást kelt a felszívódás miatt.
Mégis úgy éreztem, megérdemli a felpontozást. Kaptam bókokat is, h ez mennyire jól áll. Négyes alá.

Kezdem azzal, h tapasztalt rúzs felhasználó vagyok. Nekem a spring pink van meg, gyönyörű szín, természetes, DE idővel eltűnik a számról, még akkor is, ha nem eszem, nem iszom semmit. Ivást, puszit végképp nem bír ki. Nagyon nagyon sajnálom, mert a szín nekem telitalálat lenne természetes sminkekhez. (Azon gondolkodom, h megkeres ezt a szín a MAC-nél, hátha van valami hasonló tónus, mert az ő rúzsaikban eddig nem csalódtam. Azokban többnyire simán meg lehet ebédelni, és az ajkak színezettsége megmarad még akkor is, ha a rúzs lejön.) Ez kb csak egy színezett ajakápoló számomra. Chubby stick vagy Baby lips. Sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 19.

FruzsiF

2017. szeptember 23.

A kinézete egy vicc 9000 forintért, a She 999forintos rúzsa pont így néz ki. A BBrúzsok általában jók,de az ár-érték aránya ennek a rúzsnak szörnyű! Nekem 2 óra alatt lekopott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 23.

micirpicir

2016. október 15.

Színválaszték kiváló, csomagolása letisztult. Nekem azonban nem vált be. Bár szépen pigmentált, fényét hamar elvesztette, és szárított is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 15.

Amadeus

2016. szeptember 7.

Nagyon nagy rúzs mániás vagyok, és most valahol a my lips but better és egy élénkebb szín közti átmenetet szerettem volna venni. A Lilac árnyalatra esett a választásom és nagyon elégedett vagyok mind a formulával, mind a színnel. Nagyon szépen építhető az enyhe mályvás áttetsző intenzitástól az egészen erős liláig. Nem a legtartósabb rúzsom, de ez ennél a sheer formulánál nekem nem is volt elvárás, ezért nem is gondolkodtam erős színben. Nekem nagyon bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Emmeline

2016. július 11.

Szintén Carolinát birtoklok, amolyan kicsit élénkebb my lips but better szín. Viszonylag tartós, munka közben nem kell sokat igazgassam, megy neki a pacsi! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 11.

Lola Ludmilla

2014. augusztus 28.

Nekem a Carolina van meg és egyszerűen imádom. Gyönyörű és nem utolsó sorban hosszan tartó színe van, kicsit nedves hatású, ezért olyan mintha szájfény lenne, de fedés és tartósság szempontjából egyértelműen rúzs. Talán egyetlen negatívuma hogy nagyon drága és ahhoz képest nekem elég gyorsan fogy (pedig max napi kétszer kenem fel csak és nem is minden nap használom). Emiatt azonban nem vonok le pontot, mert tényleg akármikor ez van rajtam még nem volt olyan hogy ne állítottak volna meg és kérdezték volna hogy milyen rúzs van rajtam, plussz tényleg evés-ivás álló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. augusztus 28.