Bobbi Brown

Ár:   9800 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2014. május 2.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

Csillámló szemhéjfesték, mely intenzív, ragyogó tekinteteket varázsol, amely egy hosszú éjszakázást is kibír.

Önmagukban, de más sötét árnyalatokkal keverve is szemkápráztató hatást érhetünk el.

Ár: 5000 , Eladó: EstherN
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel/postával küldöm

marokaciroka

2017. december 31.

Soha nem hasznaltam még, de karacsonyra most kaptam egyet. Nem fuztem hozza sok remenyt, ugyhogy nagyon meg vagyok most lepve. Nem potyog le, nem csillamos a szemem alatt -még 10 óra munka utan sem-, nem ul be a szemhejrancba. Tartos magaban es mas szemhejpuder felett is. Az ev nagy meglepetese.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

purpuratulips

2015. február 7.

Nagyon nagyon imádom! Gyönyörűen csillog, mindig megdicsérnek ha ez van rajtam. Általában szemhéjpúderek fölé szoktam használni, de magában, egy fekete tussal is tökéletes. Nagyon tartós a szemen is és a tégelyben is, mert már évek óta megvan és még mindig alig fogyott belőle, pedig sokat használom. Engem rabul ejtett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.