Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2015. november 16.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas

2014-es nyári limitált kiadás

Limitált teszt: Bobbi Brown Surf & Sand paletta

FEV

2015. április 21.

Mindkettő palettát megvettem (sajnos...). A leggyengébb BB termékek, amit valaha használtam. Nagyon gyengén pigmáltak, a rózsaszín, kék és zöld szinte nem is látszik a szemhélyamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 21.

zsooofi

2014. október 28.

A Sand Eye Palette van meg nekem (a barna/bronz árnyalatok). Ez az új kedvenc palettám, nagyon szép, természetes smink készíthető vele, nappali és éjszakai is. 4 matt, 2 sparkle és 2 metallic szín van benne. A kis dobozkája is nagyon szép, nem az az általános műanyag doboz, és van benne egy nagy tükör is. Viszont elég drága volt, ezért csak 4 pontot tudok rá adni :(

Update:
Most, hogy már egy ideje használom, azt hozzá kell tennem, hogy nem mindegyik szín a legpigmentáltabb. A Pale Cream (legvilágosabb) egyáltalán nem látszik ha felrakom, és a 4 csillámlósból 3 ugyanolyan színt ad szinte. A két barnás-bézses matt festéket színek eldolgozására használom a mélyítővonalban. A sötétszürke vizes ecsettel és krémfestékkel alatta/szemhéjbázissal erőteljesebb színt ad. Azt sajnálom még kicsit, hogy a csillámok nem igazán akarnak megmaradni, ha nem krémfestékbe ütögetem fel, hanem szemhéjpúder tetejére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 28.

Update:

cirboja

2014. augusztus 22.

Az eddigi kedvenc palettám. Minden színt tudok belőle használni. Természetes hatású, gyönyörű árnyalatok. Nappali és esti sminkre is kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 22.