Bobbi Brown

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. június 5.

Lelőhely:   Bobbi Brown márkabolt, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Ápoló, fényes rúzsok, SPF15-el. Kakaó, avokádó, sárgabarackmag olajat, shea vajat  és peptideket tartalmaz.

Kiszerelés: 2 g

Teszt: Bobbi Brown Miami kollekció - Treatment Lip Shine

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

bapo

2012. október 18.

Nagyon kellemes érzetet nyújt, természetes hatás (desert rose). Tartósabbnak vélem, mint a BB szájfényt, ezért is próbáltam ki. Pici a feje ezért könnyebb szépen felvinni a rúzst. Az igaz, h elég kevés van benne, egy átlag rúzshoz képest. Sztem nem igen nagy a színválaszték, én elég nehezen találtam magamnak, de végül is sikerült.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 18.

jucika81

2012. július 29.

Minden elismerésem Bobbié, de ez nem lett a kedvencem. Nekem szárítja egy kicsit a szám, és valamiért nem jó viselni, pedig a színe nagyon szép. Állagra nekem az egyik avonos szájfényre hasonlít, és hát ez két igen más árkategória! Ennyi pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 29.

Erzsi73

2012. július 8.

Nagyon jó minőségű inkább szájfény mint rúzs.Fényvédő tartalma miatt vettem meg, nagyon szeretem használni. Nagyon jól hidratál, szép fénye van. Egyetlen negatívum gyorsan fogy, több rétegben viszem fel, nem igazán tartós és csak 2g a kicsike.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 8.

wishes

2012. június 11.

Kellemes hidratáló réteggel vonja be az ajkakat, ami lelelhetkönnyű, kényelmes viseletet biztosít. Nekem a Pink Seashell van meg, aminek bár a színe visszafogott, nem hivalkodó, mégis nagyon szépen feljavítja egy natúr smink összképét. A tartóssága sajnos ennek sem érni el egy rúzs tartósságát, de nem is várom el tőle, hiszen egy shine rúzsnak nem ebben kell jeleskednie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.