Bobini

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: timity, Módosítva: 2013. május 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Egy egyedi recept felhasználásával készült, gyengéd és természetes összetevők felhasználásával. A kamilla kivonat ápolja a kipirosodott bőrt. Ez a termék nem tartalmaz semmilyen szinezéket és a természetes pH értéke, megóvja a a bőrt a kiszáradástól. Szembe kerülve nem irritál. Ezzel a termékkel a fürdés igazi öröm, és játék.

Kiszerelés: 200ml