Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: 0808, Módosítva: 2017. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

draculina

2018. február 18.

Szerintem ez az ecset túl tömött alapozáshoz, nem siklik szépen a bőrön, valahogy nagyon rossz szögben van elvágva, akármennyit simogatom vele az alapozómat mindig csíkos marad. Annyira tömött hogy kimosni se lehet belőle rendesen az alapozót, ezért egy idő után büdös is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

deezsina

2017. november 28.

Teljesen rendben van ez az ecset, elvileg kontúrozáshoz lenne jó mert kisebb feje és tömörebb a szőre, de nekem alapozáshoz is megfelel. Kicsit időigényesebb mivel elsőre nyilván csíkos lesz a felvitt alapozó, de aztán szépen el lehet dolgozni könnyedebb vonásokkal. A szőre nem hullik kicsi sem, pedig egyszer már ki is mostam.
Az ecsettel felvitt alapozó végül sokkal egyenletesebb lesz, a bőrhibákban kevésbé ül meg, a pórusokba sem kerül bele látványosan.
Árban pedig kifejezetten kedvező még a többi nem túl márkás ecsethez képest is. (1500 alatt van, átnézve a rossman, dm és müller kínálatot szerintem ennél tényleg csak kínai boltban lehet olcsóbbat kapni)

Update: rájöttem hogy ezzel az ecsettel sokkal kevesebb alapozó is elég, biztosan van valamekkora veszteség ami az ecsetben marad, mégis kb fele/harmadannyi is elég mert jobban el tudom oszlatni az arcon, ráadásul a kisebb mennyiség miatt nem is csíkozódik be annyira, szóval gyorsan lehet szép, természetes hatást elérni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 28.