Body&Soul

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

A lágyan simogató, értékes ecsetszőrök, amelyek allergiások számára is alkalmas nejlonból készültek, selymes befejezést varázsolnak a bőrre.

LiktorEszti

2018. október 7.

Nem rossz, bár én inkább korrektorozáshoz használom. Viszont egyáltalán nem hullik, a minősége nagyon jó

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 7.

kecce2

2017. március 21.

Szerintem ez az ecset tökéletes a mindennapos alapozásra. Müllerben találtam rá (elég jutányos áron), gondoltam egy próbát megér. Nem csalódtam. Nagyon szép egyenletesen el tudom dolgozni az alapozót vele.
Nem hullik ki a szőre, nem csíkoz, pedig naponta mosom.
Én bátran ajánlanám mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Nem hullik ki a szőre, nem csíkoz, pedig naponta mosom.
Én bátran ajánlanám mindenkinek!

fici

2017. február 4.

Én nagyon szerettem ezt az ecsetet, sokáig használtam. Szerintem szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, ha rendszeresen és alaposan tisztítod használat előtt, mert ha tele van alapozóval, amitől összeállnak a kis szőrszálak, akkor természetesen csíkoz. Elég tartós, ezt így 1 év használat után ki merem jelenteni :) Napi szinten ezzel alapoztam, sosem volt vele problémám, csak ha lusta voltam megfelelően tisztítani (ez meg az én hibám, nem az ecseté) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 4.

senskin

2017. január 24.

Nem ajánlom senkinek ezt az ecsetet. Legrosszabb választás volt. De a sűrű , tömött ecsete sem jó a márkának! Mert kihullott az egész, darabokban. Ez pedig egy ócskaság, már bocsánat.
Kitisztítottam és kioldódott belőle valami ragasztó, fúj. Egyszerűen pénzkidobás és a minősége egyenlő a nullával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

KuliKali

2016. október 31.

Pocsék:( Alapozáshoz egyenesen katasztrófa.Korrektorhoz használnám szem alá de persze azt is szétcsíkozza. Legalább nem hullik,de eldolgozni nem nagyon lehet vele,és nekem túl hosszú a nyele. Többször előfordult már,hogy belelógott a palettába,aminek a tükrénél sminkeltem,és beletunkolt a termékbe :D :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

Fruzsi97

2016. június 28.

Meglep mások véleménye. Én azt tapasztaltam, hogy nagyon hamar elkezd hullani, ráadásul eldolgozni sem tudtam vele az alapozót. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 28.

DIza

2016. május 3.

Nagyon tartós , kényelmes a használata a hosszú kivitelezés miatt , szépen , nem csíkosan oszlatja el az alapozót , nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

nussera

2016. április 21.

Az egyetlen lapos alapozóecset amit próbáltam, és mint olyan, nekem nagyon bevált. Nem minden alapozóval/BB krémmel működik jól, pontosan ezért már másfajta ecsetet használok inkább helyette, de jó 1-2 évig hűségesen helytállt nálam a mindennapok során. Minden használat után rögtön kimostam, és mégsem hullott ki talán egy szőrszál sem belőle. Nagyon jó az ár-érték aránya, egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 21.

rafi

2016. február 22.

Ez az egyetlen body&soul ecsetem ami nem vált be. :( A szőrei nagyon puhák, mint a termék többi ecsetének, amit nagyon szeretek, de valahogy mintha itta volna magába az alapozót/BBkrémet, kb több került az ecsetbe, mint a bőrömre. Ennek következtében sokkal gyakrabban kellett mosnom, mint a többi ecsetemet, ami viszont azt eredményezte, hogy szépen elkezdett hullani, amit a többi társa pedig nem csinált még sok használat és mosás ellenére sem. Ez odáig fajult, hogy már az alapozó felvitelekor is borzasztóan hullott, és az egész arcom tiszta szőr lett tőle, alig lehetett őket leszedni, használhatatlanná vált. Azóta highlighter ecsetnek használom, mert ahhoz nem kell olyan erős nyomást kifejteni rá, kevésbé veszi igénybe, de még így is elő szokott fordulni, hogy hullik. :( Nagyon sajnálom, pedig sokáig nagyon szerettem, és a többi ecsetet a márkától is nagyon hosszú ideje használom és szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

Dorcsaborcsa

2016. január 25.

Már egy ideje alapozóecsetet kerestem, de nagyobb összeget nem akartam bele fektetni, tekintve, hogy nem sminkelek gyakran. A drogériás termékekben nem bíztam, ezt mégis megvettem és nem bántam meg. Ahhoz képest, hogy műszálas, nagyon puha. Elég sűrű, minimálisan csíkoz, de én amúgy is használnék mellé szivacsot. Kb. 2-3 éve megvan, és rendszeres tisztítás mellett sem hullik. Nekem bevált és nagyon szeretem, ki fogom próbálni a többi ecsetüket is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 25.