Body&Soul

Ár:   €1.99   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: dorqaap, Módosítva: 2020. május 5.

Ár:   €1.99
Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök

• Alkalmas rövid és közepes hosszúságú hajra.
  • A finom és durva fogaknak köszönhetően rugalmasan használható a legkülönbözőbb frizurákhoz.
  • Kerek fogainak köszönhetően a fésű gyengéd a hajhoz.
  • Folyékony fa ligninből készül, amelyet a papírgyártás során állítanak elő.
  • Mivel minden része megújuló nyersanyagokból készül, a fésű teljesen biológiailag lebomló.

csaktom

2020. május 6.

több, mint egy éve használom és meg vagyok vele elégedve. ez nem fafésű, mint a itt a nevében szerepel, hanem vmi famorzsalék gyantával összeragasztva, ennek megfelelően nem annyira ellenálló, mint egy műanyagfésű, de erre számítottam, amikor megvettem. nekem foga nem tört ki, annyit vettem észre, h éles tárgyakkal jobban felsérthető a felszíne, mint a műanyagnak, de ezt nem sorolom a rendeltetésszerű használat körébe

nekem nincs hosszú hajam, szóval lehet, h egy hatalmas gubancos loboncnál megadja magát, de én nem tudok rá rosszat mondani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 6.

dorqaap

2020. május 6.

Utazáshoz gondoltam első körben venni egy ilyen fésűt, de nagyon könnyen törnek a fogai. Az egyetlen jó benne, hogy a bio-kukába tudom majd dobni, de nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.