Body&Soul

Ár:   260 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   60 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: VictoryFord, Módosítva: 2016. október 25.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál

Csábító pihenés,a Body and soul fürdősó egyedülálló orchidea és paradió

illatával élénkíti az érzékeket,az atlanti tengeri só és argánolaj kombinációja lágy és selymes bőrérzetet hagy maga után.

Mundow

2017. július 12.

Az illata kicsit erős, de azért kellemes volt az általa rózsaszínre festett vizben fürödni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 12.

baba_girl_16

2017. június 5.

Nagyon gyorsan feloldódik és imádtam, hogy rózsaszínre festette a vizet. Viszont nekem egyáltalán nem tetszik az illata, mintha mosóporos vízben fürödtem volna, így nem nagyon sikerült ellazulni tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 5.

VictoryFord

2016. október 19.

Nem szoktam igazán fürdősót használni de a termékcsaládnak ez az orchidea és paradió termékcsaládja nagyon tetszik,imádom az illatát. A fürdősóban is ezt a jó illatot lehet felfedezni,hamar oldódott,a kis tasak nekem 2 fürdésre is elég volt,kellemes volt ezzel fürdeni. Nagyon cuki teljesen rózsaszínre színezte az egész fürdővizet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil

Színezék. Lilás piros.