Body&Soul

Ár:   645 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: hdori23, Módosítva: 2018. június 25.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

100% nylon peeling kesztyű a bőr körkörös mozdulatokkal történő masszírozásához zuhanyzás közben vagy után. Serkenti a vérkeringést és elősegíti a megfelelő vérellátást. Eltávolítja az elhalt hámsejteket, a bőr feszesebbé válik.

Ellise

2020. május 10.

Most először próbáltam ki,ma vettem a Müllerbe.Egész jó,őszintén szólva rosszabbra számítottam.Nekem nagyon könnyen benő a szőr epilálás után és borzalom kiszabadítani gyorsan és vastagon nő a bőr bőrradír ide vagy oda😅 de ez most jónak ígérkezik remélem többszöri használat után eredményes lesz teljesen(majd update). Én száraz bőrön használtam illetve fürdés után törülközőszáraz bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Lina14

2020. március 7.

Hetente egyszer vagy kétszer használom, attól függően a bőröm mennyire igényli. Igen szépen leradírozza a bőröm, isteni puhán hagyja. Arcra is használtam, de arra érdemes keveset használni, mert igen durva. Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Buklika

2020. február 29.

Már nagyon sokszor újravettem, nagyon jó minőség. Könnyen mosható és fertőtleníthető, két hasznalat között gyorsan szárad. Hatásos, de azért nem durva a bőrhöz. Azóta, hogy az arcbőrömön kémiai hámlasztok, inkább már csak fürdéskor testre használom. A gyengéd tusfürdőket is jól felhabosítja.
Volt, hogy utazáskor otthonhagytam, és vettem helyette egy rossmanosat, az fele ilyen jó sincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

hdori23

2018. június 23.

Eddig teljesen meg vagyok vele elégedve. A dolgát abszolút jól végzi , zuhanyzás közben szoktam használni kevesebb tusfürdő is kell és még tökéletes a hatása is . A bőröm utána puha. Megéri az árát .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.