Body&Soul

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cicatapmancs, Módosítva: 2013. július 10.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

Púderecset, amely kiválóan amely kiválóan alkalmas por alakú és kompakt púderek tökéletes felviteléhez. A mikrofinom kidolgozású, szintetikus nejlonszőrök egyenletes arcszínt varázsolnak. A termék allergiásoknak különösen alkalmas.

Mancsoska

2018. szeptember 9.

Nagyon jó púderecset, de számomra nem elég nagy a feje, de ez csak személyes preferencia. Puha a feje és jól tisztítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

bogmir

2017. október 6.

Az első ecsetem volt, és nagyon szeretem. Finom puha, remekül eldolgozza a púdert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 6.

Bettu

2017. szeptember 21.

Nem rossz ecset, viszont nekem túl puha, így mintha nehezebben és kevesebb púdert venne fel. Előtte kabukim volt, lehet túlságosan hozzászoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 21.

Boombapple

2017. július 3.

Nagy fejű és puha ecset, nekem tökéletes púderezésre. Kissé furcsa volt, hogy egyébként lapos de ha sokáig gyömöszkélem, akkor szép kör alakú lesz. A funkcióját teljesen jól betölti. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

FreyjaDiana

2017. június 12.

Nem szoktam púderezni, de pirosítót viszek fel az arcomra. Valahogyan nem áll rá a kezemre a pirosítóecset használata és sehogy sem tudom szépen eloszlatni a pirosítót az arcomon azokkal a ferde pirosító ecsetekkel. De rájöttem, hogy nagyfejű púder ecsettel álomszép, természetes eredményt tudok kihozni pirosításkor.
Szerintem ez egy nagyon jó ecset és tetszik az is, hogy szintetikus szőr, tehát egy állat sem járult hozzá az én sminkelésemhez. Allergiás vagyok a szintetikus szőrre, de erre szerencsére nem. Nagyon puha, és nem üti ki az arcomat. Nekem mindenképpen csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 12.

nanne

2017. május 29.

Púderezéshez csak vészhelyzetben használom, mert annak nem jött be, viszont bronzosítóhoz nagyon szeretem. Nagyon puha, bár nem túl tömött, de éppen ezért kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

b0rzi

2017. április 23.

Nagyon szépen lehet vele púderezni, és egyszerűen, nem tűnök porosnak. Már régóta megvan, de még egy szálat sem hullatott mosás közben :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Norisz13

2017. április 22.

Hihetetlenül puha, púderekhez használom és nekem nagyon bejött. Szépen lehet vele dolgozni és nem hullik egyáltalán, pedig már vagy 3 éve megvan és napi szintenhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

_-Mia-_

2016. augusztus 2.

Bocsánat attól akinek bejött, de ez szerintem vacak. Púderhez vettem, de semmit nem vesznek fel a szálak, szó szerint semmit, így kb lehetetlen sminkelni vele. Egy extrapigmentált highlighterhez lehet jó max, hogy az ember ne tudjon túlzásokba esni, mert kb 3-4 porszemet ha felküzd az ember arcára.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 2.

Viki995

2016. április 1.

Ebben a termékben megtaláltam a számomra megfelelő púderecsetet. Finom puhák a szálai, pont annyi púdert vesz fel amennyit kell. Nekem ez a tökéletes púderecset. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 1.