Body&Soul

Ár:   800 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: natasa, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Ecsetek

angeleyes8

2017. október 26.

Nagyon szeretem, a ferde résszel nagyon precízen tudom kipótolni a szemöldököm hiányos pontjait (úgy, hogy közben természetes marad a hatás), az applikátoros résszel csillámos szemhéjpúdert szoktam felvinni, ha épp olyan smink készül :) Könnyen lehet mosni, gyorsan szárad, 5*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

MissKB

2016. augusztus 21.

Néhány hónapja használom ezt a ecsetet és teljesen meg vagyok elégedve vele. A szemöldökömre szoktam felvinni vele a port, de a szempillavonalban is gyakran használom. Szép, pontos vonalat lehet húzni vele. A szőre puha, nem hullik le róla a por. Az applikátoros részét csak egyszer-kétszer használtam árnyékolásra, de teljesen jól működött. Samponnal szoktam tisztítani és még egyetlen szála sem hullott ki. Ráadásul az ára is nagyon baráti. Mindenképp újravenném, ha ez valamiért már nem lenne használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Nolee

2015. augusztus 19.

Már legalább egy éve használom ezt a kis ecsetet. Ha púderrel akarom gyorsan kitölteni a szemöldököm, biztosan ez kerül a kezembe, de a szempillavonalban is szeretem mélyítésre használni. Sajnos az applikátoros része már leesett, de azt annyira nem is bánom, az ecset része azonban tökéletes még mindig. Nagyon sokszor kimostam már alkohollal és vizes-szappanos módszerrel is, de nem hullott ki egyetlen szála sem. Ha valami történne vele, biztosan újravenném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

natasa

2015. június 26.

Nem rendeltetésének megfelelően használom. Az ecsetes résszel korrektort viszek fel a karikáimra(Wayne Goss-módszer), az applikátor részével meg a szemöldökömre viszek fel festéket szépen vékonyan, halványan, természetes hatásnak megfelelően. Mindkét része kiválóan használható. Kellemes a bőrnek, nem vesz fel sok festéket, jól és gyorsan lehet vele dolgozni. Olcsó is, szóval remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 26.