Body&Soul

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lidibo, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz

Limitált kiadás

A vitalizáló gránátalma és piros gyümölcs illatú olaj élénkíti az érzékeket és ápolja a bőrt. Az értékes mandula - és napraforgóolaj intenzíven ápoló, selymesen puhává varázsolja bőrét és még a legszárazabb bőrterületeken is selymes bőrérzetet nyújt.

hdori23

2017. január 8.

Tavaly kaptam azóta 3szor használtam és már értem miért csak ennyiszer..száraz bőrömre használtam de annyira olajos volt nekem,zavaró hogy el kellett mennem zuhanyozni .. elviselhetetlenül ragadtam és kipirosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

minnike

2015. március 26.

Én a vanília és mandula olajat használom és imádom :) Egyébként se száraz a bőröm, de ha ezzel egy héten egyszer bemasszírozom (illetve a párom :D) , akkor valami isteni selymes és bársonyos lesz. Csak ajánlani tudom, az illatát is nagyon finom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

lidibo

2014. február 25.

Imádom! Ezzel masszíroztatom magamat, még a masszőr is azt mondta nem mos kezet! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Az édesmandula-olajból kivont el nem szappanosítható lipidek

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0