Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. május 9.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kakaó-és shea vaj krémet tartalmaz, hogy még hidratálóbb, táplálóbb legyen a fürdés és bőr visszakapja természetes ragyogását. Tiszta illóolajakat tartalmaz. Kézzel készül.

Illat: Mandarin és vérnarancs Olaj: Mandarin és narancs

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (Régi)

wishes

2013. május 9.

Igazából leírhatnám a saját véleményemet is, de a pasimé viccesebb.
Szegényt szeretem beletuszkolni mindenféle színes-illatos fürdővízbe (természetesen magammal egyetemben), és már egész hozzászokott, hogy ilyenkor mindenféle furcsaságot dobok a vízbe.
Erre csak annyit mondott, hogy: "Ez jobb, mint az a Lushos, nem?", aztán megjegyezte, hogy milyen selymes tőle a víz. A középső réteg amúgy nagyon lassan olvad el, szóval azt szappannak titulálta - nem is lenne rossz ötlet amúgy...-, és érdeklődött a habok holléte felől is, de mondtam neki, hogy ebben olyan nincs, cserébe viszont mandarinillatú és hupikék tőle a víz :)
Összességében mindkettőnknek bejött, jár érte a max pont :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Igazából leírhatnám a saját véleményemet is, de a pasimé viccesebb.
Összességében mindkettőnknek bejött, jár érte a max pont :)