Bomb Cosmetics

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b.jucy17, Módosítva: 2014. április 28.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

Trópusi tengerparti séták ihlették ezt a kókuszos csodát. Kókuszt és krémes vanílitát rejt a tégely, melynek gazdagon tápláló vajai és olaja bársonyosan puhává varázsolják bőrödet.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szaszkoj

2019. január 14.

NAGYON JÓ! Istenien hidratál, és a jégkrémes bödönre emlékeztetõ tégely is nagyon cuki :)

Egy dolgot nem szeretek, az pedig a szaga. Engem még távolról sem elmékeztet kókuszra vagy vaníliára, csak ázott papírra némi vegyszeres felhanggal :S De ezt elnézem neki, végül is nem az illata miatt vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

cintialaura

2019. január 8.

Kellemes illatú, ráadásul a kicserepesedett szám két nap alatt rende hozta! Az egyetlen negatívuma nekem az, hogy a tekerő az alján túl könnyen mozog; akár a zsebemben is tekeredik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 8.

p.bettina

2018. december 27.

Nagyon kellemes az illata, odáig vagyok a kókuszos dolgokért, így számomra ez az illat tökéletes. Az ajkaimat is szépen hidratálja. A csomagolás pedig egyszerűen szupercuki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

franciska.papp18

2015. december 15.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, most végeztem ki ezt a kis csodatégelyt. Teszem hozzá vagy 1,5 év alatt. Jó nyilván nem csak ezt az egy ajakápolót használtam ez alatt az idő alatt, de elég sokszor megfordult a kezembe. Én tipikusan azon emberek közé tartozom akik nem szeretik a kókuszt, se az illatát, se az ízét semmit. De ez még szerintem is kellemes, sőt mondhatjuk hogy szerettem ennél a terméknél. Bár nem tett kókuszszeretővé, de szerintem ez egy egészen jól sikerült kókuszillat imitáció. :D A hidratáló hatásával pedig teljesen meg voltam elégedve. Ha nem lenni itthon vagy 100 felbontott ajakápoló szerintem újravásárolnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 15.

kis.anett1992

2015. október 21.

Mennyei! Kellemes íz és illat, egy cseppet sem mü, söt! :) Nagyon ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

Mennyei! Kellemes íz és illat, egy cseppet sem mü, söt! :) Nagyon ajánlom! :)

b.jucy17

2015. augusztus 24.

Nagyon finom kókuszos illata van! Praktikus a kis dobozka és a külleme is vidám :)

Update: Isteni ez az ajakápoló, nagyon szeretem használni, nagyon jó az illata.

Update2: Meg mindig nagyon szeretem, meg mindig isteni kokuszos illata van, nem lehet megunni. Plusz csillagot kap, mert nagyon lassan fogy, es 40 fokban sem folyik ki a dobozabol. Ha valaki ajakapolo vasarlasra szanja magat en nagyon erosen ajanlom ezt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

Update: Isteni ez az ajakápoló, nagyon szeretem használni, nagyon jó az illata.

galberki.reka

2015. július 12.

Remek kis termék.Nagyon jól hidratál,az illata pedig mennyei.A csomagolása meg hát..engem megvett kilóra :) Az egyik kedvenc ajakápolóm !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 12.

dessy

2015. február 10.

Imádom , nagyon tetszik a kis tégelye és az illata mennyei. Olyan Kókusztejes rizsre emlékeztet. Én igen jó áron vettem.5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 10.

Captainblonde

2014. november 13.

Szuperül hidratál, és csak természetes összetevőket tartalmaz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

Szuperül hidratál, és csak természetes összetevőket tartalmaz!

ncsavas22

2014. augusztus 5.

Imádom a kókuszt, nagyon jól hidratál, az illata is szuper, bár szerintem lehetne még finomabb is, szerintem a vanília nem kellene bele (nagyon karakteres illata van). :) Jó sokáig elég lesz ez a 9ml-es kiszerelés. Viszont, ha egy picit is megnyaljuk az ajkunkat keserű ízt fogunk érezni, emiatt adok csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract