Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gabriella92, Módosítva: 2012. augusztus 28.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolás

Használd a masszázsvajat fürdés vagy tusolás után, a már száraz bőrödön, mint kakaóvajas testápolót. Akár tenyeredben tartva, testhőmérsékletre is olvad. A maradék vajat csomagold vissza a fóliába, hogy frissen tartsd a következő alkalomra!

bubilany

2017. augusztus 29.

Imádom az illatááát! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 29.

Imádom az illatááát! :)

Captainblonde

2016. június 15.

Imádom az illatát! Ha felkenem magamra, folyton szagolgatnom kell! :) Én sima testápolónak is használom, de a kiszáradt számra is jó! Univerzális kis csoda! Ha lenne belőle tusi, kézkrém vagy szájápoló, tuti azokat is beszerezném, nagyon addiktív az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 15.

tamarat9

2015. május 20.

Elfogult vagyok, de nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Elfogult vagyok, de nagy kedvenc :)

Ophelia

2015. március 8.

Tegnap kaptam a barátomtól nőnapi ajándékként, illetve csak félig-meddig, mert én választottam a Müllerben. Imádom az illatát, nem az a brutális, éles csokiillat, hanem olyan visszafogottabb, kellemesebb. Nem volt túl sok ilyen jellegű olvadós tömböm, de úgy gondolom, kicsit túl könnyen olvad, alig bírtam már elsőre is megfogni önmagában. Persze nem különösebben zavart, mert a barátomra bíztam az egész műveletet, masszázstömb mellé jár a masszázs is, nem? :) Csodás illat, alapos hidratálás, és közös programnak sem utolsó.

Látom, az előttem szólok még nem feszegették a témát, de én bátorkodom leírni, hogy a barátom simán bezabálta a a tetejéről a csokiszívet, illetve csak remélni tudom, hogy tényleg csoki volt. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 8.

Powderpuff Girl

2015. február 4.

A masszázs szeletek közül talán ez az ami a legjobban olvad, de tény az, hogy olajos érzetet hagy maga után. Az illata fenomenálisan csokis egy kis eper beütéssel, és szerencsére nem azzal a nagyon mű illattal. Nekem viszonylag gyorsan fogyott, lehet, hogy pont azért, mert könnyen olvadt. Nyáron a maradéka teljesen szétfolyt a tartójában. Maradok az eperbogyós és levendulás verziónál, de ez is jó pofa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

noemi90

2014. november 9.

Kétfelé húz a szívem... Iszonyatosan bájos a termék kinézete... Maga a szivecske forma... Ráadásul rózsaszín...Pluszban pedig egy csokiszivecske a közepén... Hát le a kalappal! Az illata isteni, csokoládé egy kis eper beütéssel... Nagyon finom.
A hatása viszont, már kicsit csalódott vagyok. Nem hidratál eléggé, bár túlon túl olajos. Hiába száraz marad a bőröm, viszont olajos. Nem túl jó kombináció.
A csomagolását pedig ésszerűbben is megoldhatták volna. A fólia az első használat után persze hogy kicsi a termék visszacsomagolására :) Vmi dobozkát adhattak volna mellé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 9.

rb09

2014. augusztus 16.

Amikor megvettem, tetszett az illata, de már annyira erős és mű, hogy nem tudom elviselni :( Pedig jó kis cucc lenne, kár, hogy ilyen erős az illata, amit átvesz a ruha, ágynemű, lakás és semmi más nem tud érvényesülni mellette......... :O

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 16.

zsannasko

2014. március 8.

Többet reméltem, mint kaptam.
A kinézete bájos. Az illata finom csokis, de időnként valamiért iszonyatosan mű, valami kicsapódhat rajta. Mikor kibontottam a második naptól ez a borzalmas mű(anyag) szag áradt belőle, pedig ügyeltem a tárolásra. Az olvadása jó, nem túl gyors. A bőrbe nem szívódik fel túl gyorsan, ami masszírozáshoz jó, testápoláskor kevésbé. Hidratálása közepes, ha kakaóvajas testápolóként hirdetik, jobbnak kéne lennie (főleg a lassú felszívódás mellett, az ember azt várná, hogy legalább erősen hidratál). Az illata közepesen tartós. Az ára kedvező, de annyira nem jó a készítmény, hogy újra vásároljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 8.

Többet reméltem, mint kaptam.

Pink Lady

2013. december 9.

A kinézete nagyon cuki. Az illata isteni, valóban hasonlít az epres milkára. Ha nem érne semmit, akkor is elhasználnám, ezek miatt, de nem csak a külsőségei megnyerőek Nagyon táplálja a száraz bőrt. Kicsit olajos lesz utána bőröm, amíg be nem szívódik, de utána pihe-puha. Csak ajánlani tudom, mert egy élmény vele a testápolás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

SanTessa

2013. augusztus 25.

Olyan illata van, mint az epres milka csokinak, szinte sajnálom használni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

Olyan illata van, mint az epres milka csokinak, szinte sajnálom használni. :)

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil
Emulgeálószerek: Steareth-2, PEG-60 Almond Glycerides, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides
Tisztítószerek: Steareth-2
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Benzyl Benzoate, Limonene
Színezékek: Red 7 / CI 15850

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.