Bomb Cosmetics

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2011. december 24.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hidratáló kakaóvajat tartalmaz.

renata89

2019. március 8.

5-6 használatra elég, nagyon jó illata van. A Bomb termékek nekem puhítják a bőrömet, ezért is szeretem nagyon.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

ficeglobog

2019. február 2.

Ajándékba kaptam. Mivel nincs kádam, így csak pakolgattam. Aztán egy nyaralásra magammal vittem. Beletettem a vízbe. Nem tudom milyennek kellene lennie, nekem eleinte tetszett. Kellemes illat, virágok, lazulás. Az illat elmúlt, maradtak a virágok. Az élmény miatt 4 csillag. Az illanó illat, a hidratáltság hiánya miatt mínusz 1.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 2.

JErzsi

2019. január 15.

Még sosem használtam ehhez hasonló terméket, ezt is ajándékba kaptam. Sokáig elég, nekem még mindig van belőle egy adag, kissé nehézkes széttörni. Finom rózsás illata van, ami nem túl tartós. Tetszik, hogy rózsaszínűre színezi a fürdővizet, de úgy ennyi, én egy picit többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 15.

Lina14

2018. december 28.

nekem nagyon kellemes volt, illata jó vlt, jót tett a bőrömnek, nekem is kicsit olajosabb volt, de nem volt olyan zszörnyű eltakarítani

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 28.

Gina77

2018. március 1.

az illata isteni, nagyon jól puhítja a bőrt. A tetején lévő rózsa nagyon mutatós de engem zavart picit a kád kimosásánál, több fürdésre is elég lehet, nekem pl. 4-re volt elég. Ajándékba kaptam, jó volt, elhasználtam, de nem venném meg ennyiért. Az ára miatt 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 1.

EvaCs

2018. január 1.

Sajnos az enyémben lévő rózsákban bogarak voltak igy ezt nem.tudom többre értékelni. A termék maga olajos és lassan olvad úgyhogy több használatra is elég de ami negatív hogy a rózsákat alig lehet kiszedni és én találtam pár apró szárnyas bogarat ami elég lehangoló volt és biztosan nem.veszem meg ezt a terméket a rossz élmény miatt. Viszont valószínűleg más bomb fürdősütit kipróbálok a jövőben mert az állaga tetszett, az illata sem túl sok és szeretem a kis olajos réteget, ilyenkor nagyon kiszáradnak a lábaim..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Banszky

2017. május 7.

Ajándékba kaptam barátnőmtől,már régóta szemezgettem vele. Lazulós hétvégét tartottunk a párommal gyerek nélkül,így úgy döntöttünk dőzsölünk és mehet bele az egész kis muffin. Finom illata van,ami sajnos nem sokáig érződik és a kádban sem ad különös ápolást mint olcsóbb és márkátlanabb társai. Ennek ellenére jó érzés volt használni és szépek a rózsák benne de takarítani utána nem szeretek. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

liv17

2017. március 11.

Nagyon jó kis termék. Kamilla meg kardamon olaj van benne, illetve shea vaj és kakaóvaj. Nagyon jól hidratál de elég nehéz kitakarítani a kádat utána. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 11.

Pöti

2015. augusztus 29.

Imádom, legalább 5x pancsoltam vele.. :) Lassan olvad, a vizet bársonyossá teszi.. Újravevős.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Lola88

2012. december 26.

Én nagyon szeretem. A képen látható verziója 4 fürdésre volt elég. Nekem normál bőröm van, mert nem kenek rá mindenféle szárító felesleges terméket, így egy fürdősütis pancsolás bőven elég a hidratáltsághoz! Az illata meg pont kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 26.