Bomb Cosmetics

Ár:   590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A Zuhanytabletta parádés befejezése egy fárasztó és stresszes napnak. A tenyérnyi nagyságú tablettákból a zuhanyrózsa csobogására színtiszta illóolajok törnek fel, melyek nyugtató, frissítő vagy élénkítő aromái átjárják az egész testedet és lelkedet.

• Hatása: pihentető, nyugtató
  • Illat: fű
  • Szín: zöld
  • Illóolaj: kamilla és magnólia

krémi

2018. április 12.

Hát nem jöttem rá, mi értelme van ennek a terméknek. Nagyon szeretem a Bomb termékeket, de ezt nem tudom hogy gondolták.
A kádba kell tenni és zuhanyzás közben elvileg nagy illat keletkezik. Hát én szinte semmit sem éreztem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.