Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2013. november 18.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Az ünnepek közeledtével mindenkire ráfér, hogy ne csak belülről, hanem kívülről is felrfissüljön. Próbáld ki a hógolyózást, csodákat tesz az emberrel! Vagy inkább a Hógolyó Fürdőkrémet, ami a tömjén és gyömbér illóolajokkal átmelegíti a testedet, a gyönyörű csillámok pedig léleksimogatóak, ahogy körülötted úszkálnak!"

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

agica1989

2013. november 29.

Jó illata van meg minden, de nekem eléggé elvette a kedvem, hogy a kádból kiszálva tele vagyok csillámokkal, amiket alig lehet levakarni és még szúr is néhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 29.