Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. június 24.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Illat: citromos habcsók

Olaj: citrom és lime

Frissítő és élénkítő hatású.

wishes

2012. június 25.

Nagyon krémessé, és enyhén citromkrém illatúvá varázsolja a vizet. Sajnos az enyhén szón van a hangsúly, ugyanis én élek-halok az aromás dolgokért, ha fürdővízről van szó, akkor főleg, és hát eléggé hiányoltam az aromabombát. :( Viszont - és ami engem is nagyon meglepett - a bőrömön meg ponthogy nagyon és órákig lehetett még érezni a lágy citromsütis aromát. Nagyon finom puha lett tőle a bőröm, szóval akár a minden nap kádfürdőzőknek is jó lehet.
Ajánlom még azoknak is, akik a párjukkal szeretnek lubickolni, mert nagyon jót lehet azon röhögni, hogy kire hol ragadtak az apró arany csillagocskák! A gumicukorba pedig próbáljatok nem beleülni! :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.