Bomb Cosmetics

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   340 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2017. november 14.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Normál

"A Mangós testradír hamvas shea vajjal készül, ami gondoskodik bőröd bársonyosságáról és selymes tapintást kölcsönöz neki. Apró szemcséi napról napra szabadítják meg bőrödet az elhalt hámsejtektől. Az érzéki mangó illat élénkítő narancs és grapefruit illóolajokkal keveredik, igazi gyümölcsözönt költöztetve a tusolódba."

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

noradrenalin

2019. december 1.

Epres illatban vettem meg, nagyon finom, jól radíroz közben hidratál is. Árban is jó, sokáig elég nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Vivoo93

2019. április 29.

Epres tesojat vettem meg es uristen !!! Ez a termek csodálatos ... soha nem gondoltam volna hogy ,vegan ,állatkísérlet mentes stb termek jo lehet ,vagy epp azt érzem h rendesen megtisztít .Viszont ,minden elképzelésemet felülmúlta . Imadom ! Gyerekkori ekcemam is van neha időszakos . Izgultam is miatta de nem irritál ,szaritott.Ha lehetne 100csillagot adnék ra . A kedvenc tusfurdomhoz a dovehoz tudnam hasonlítani . Iszonyatosan habzik , jol tisztít es nem száritja ki a borom . Dmbe vettem meg Győrben ,viszont zegen ahol elek ,nem találtam . Maradok a netes rendelésnel. Biztos hogy újra veszem ,es sok terméküket ki fogom probalni .Plusz csillagocskak az allatkiserlet mentességért ❤️❤️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 29.

Lina14

2019. április 20.

téli időszakban heti 1x, nyáron inkánn 2 hetente használom. nagyon szépen felpuhítja a bőrt, finom az illata és tartós a hatása. nekem a radírozó hatása jónak tűnik, mondjuk lehetne kevésbé oldódó, de akkor meg takaríthatnám a kádból, szóval végtére is így teljesen jó. rajtam szépen habzott, nem annyira mint egy tusfürdő, de azért hasonlóan. elég keveset használok belőle egyszerre, úgyhogy egy darabig elleszek vele

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

szaszkoj

2019. január 14.

Szeretem, kellemes kis termék :) Az illata nagyon jó, az állaga is, bár egy kicsit nehezen habzik. A radírozó hatása nekem egy kicsit gyengécske, bár az is igaz, hogy nem használom minden nap, lehet, hogy akkor hatékonyabb lenne.
Összességében szerintem megéri, tisztes adagot kap az ember a pénzéért, és legalább nem a szokásos, unásig ismert tusfürdõ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

judit14krem

2018. augusztus 28.

Nagyon szeretem, az illata valami csodás, tényleg puha utána a bőröm, viszont mindezek ellenére is drágállom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Redlips

2018. április 15.

Nagyon jó nem mű mangós illata van. Kellemesen radírozza a bőrt, ennél erősebb radírozó hatás nem kell. Pont jó. Utána nagyon puha lesz a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

nori7

2017. szeptember 30.

Nagyon szeretem, már több alkalommal újra vettem ezt a változatát, isteni illata van, és a radírozó hatása messze a legjobb más gyártókénál. Avonossal szerintem nem lehet egy lapon említeni, nem kell testápoló sem zuhanyzás után, nagyon puha, selymes érintésű lesz a bőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

bova

2016. március 15.

Hát nem tudom. Számomra ez a testradír egy megfoghatatlan dolog. Egy nagyon kedves ismerősöm nagy Bomb Shop rajongó, nagyon ajánlotta a termékeket, gondoltam, meglepem magam egy ilyennel. Az illata miatt választottam, illetve, mert az ismerősöm az állaga miatt is dicsérte. Végtére is heti egyszer használom a mai napig, és a bőröm valóban puhább, illatosabb tőle, de úgy annyira nem vagyok elájulva. Nem hinném, hogy a Bomb hibája, egyszerűen én nem érzem át ezt a testradír dolgot. :) Mondjuk ennek ellenére most vettem egy Avonosat, mert egyébként ezt nagyon drágálltam is. Az Avonos után, lehet hogy majd jobban fogom értékelni ezt. :) Kiderül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

encimokus

2014. június 26.

Kicsi szemcséjű, ugyanakkor nagyon krémes állagú termék isteni illattal. Krémezni nem feltétlenül kell utána, bőven elég annyi, amennyit a termék tartalmaz. A propylene glycol miatt 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. június 26.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin, Sorbitol

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sorbitol h 1 1

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.