Bomb Cosmetics

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vitelotte, Módosítva: 2014. március 20.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők

Isteni kókusz illatú tusoló gél tiszta tömjén és ylang-ylang illóolajakkal melyek teljesen kikapcsolnak, és visszaállítják testi-lelki egyensúlyod. Kókusz és cukorka krémesen édes kombinációja.

Kiszerelés: 300 ml

aszilvia

2016. október 6.

Semmi extra, egy snassz kókuszos illat. Az állagával nincs bajom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 6.

Semmi extra, egy snassz kókuszos illat. Az állagával nincs bajom.

necra

2016. április 19.

Akciósan vettem, fél áron, de nem szeretem. tudom, hogy nem arc és egyéb ;) dolgok mosására lett kitalálva, de nekem még soha nem volt ezzel gondom. Borotváláshoz mindig tusfürdőt használok és ez mar mint a fene. Az arcomat is. Uh sajnos nem lesz a kedvencem. A negyed ennyibe kerülő Fa kókuszos lazán jó mindenre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 19.

kis.anett1992

2015. augusztus 7.

Szeretem az illatát, állagát! Nekem sikerült akciósan, 3000,- alatt beszereznem, ez külön öröm. ;) Rádásul jó sokáig elég!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

Hidratálók: Propanediol

Tömjén illóolaj. A Cosing szerint az Illatanyagként használatos, és bőrünk tonizálására is alkalmas.