Bomb Cosmetics

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. június 22.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Ajakápolók

A finom és lágy ajakradír gyengéden tünteti el az elhalt bőrréteget ajkadról, majd tonizálja. Az illata a klasszikus koktélt idézi: igazi trópusi gyümölcs mámor. Kókuszkrém bázisú, egy kis vaníliával meghintve.

mafalda

2017. augusztus 25.

Nekem a citromos van meg illetve már a csavaros verzió, de ide írok mert az utóbbi időben bármit feltöltöttem ami nincs még itt krémmánián mindet törölték...nem értem.😯
Nos a termék nagyon klassz, olajos kicsi darabkákkal amik kellemesen radíroznak. Klassz h nem kell utána balzsam ez amolyan kettő az egyben!😋😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Blackxentric

2017. január 12.

Szerintem ez a termék borzalmas. Az illata nagyon mű és alig lehet kiszedni a tégelyből. Ez nem is lenne akkora probléma, de számomra hatása a nullával egyenlő. Nem radírozott semmit, utána pedig ugyanúgy hidratálnom kellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

Hoagirl

2014. augusztus 11.

Kifejezetten sűrű, kopogósan kemény készítmény van a dobozban, amit csak körömmel lehet kikapirgálni. Az illata szerintem borzalmas, iszonyatosan mű ananász-kókusz-szerű illata van, viszont radírozás közben nagyon extrán ápol, a Lush ajakradírja után mindig kell ajakbalzsamot használnom a táplálás miatt, de ennél a terméknél ez a lépés teljesen szükségtelen. Szépen radíroz és nagyon ápol, ezért nagyon tetszik, csak az állaga és az illata ne lenne ilyen furi....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

encimokus

2013. június 28.

Kipróbáltam már a Lush hasonló terméket, amit rendeléshez kaptam ajándékba, mert az eredeti árán elég drága. Ez a termék fele annyiba kerül és nekem jobban is bejön. Apró szemcsék vannak benne, elég sok, ami kíméletesen radíroz. A termék maga vajállagú, nehéz kiszedni a tégelyből, körömmel lehet csak. Az illata nem valami jó, inkább kesernyés ananászos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 28.

Antioxidánsok: Tocopherol

magvas gomborka (más néven sárgarepce) magjából sajtolt olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a magvas gomborka a növényi források között szokatlanul magas (akár 45%-os) omega-3 zsírsavtartalommal rendelkezik; a hidegen sajtolt Camelina-olaj több mint 50 százalékban többszörösen telítetlen. Az olaj igen gazdag természetes antioxidánsokban, mint a tokoferolok, ami miatt igen stabil, ellenáll az oxidációnak és az avasodásnak. Paula Begoun nagyszerű összetevőnek tartja, bár úgy tudja, hogy nem született még olyan kutatási eremény, mely alátámasztaná, hogy egyéb különleges hatása is van-e a bőrre a magas omega-3 zsírsav tartalmának hatásán túl.