Bomb Cosmetics

Ár:   1690 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: gzsofi94, Módosítva: 2016. április 5.

Lelőhely:   Bomb Cosmetics márkaboltok, Müller, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

"Ez egy kozmetikai minőségű fürdőszivacs, növényalapú glicerin szappannal és tiszta illóolajakkal. Finoman masszírozd a szivacs "ujjaival" a tested, és figyeld, ahogy egyre habosabbá válik, miközben gyengéden leradírozza a bőröd, mely így sima, puha és selymes lesz."

Használata: Masszírozd körkörösen zuhanyzás közben testeden a szivacsot, míg a glicerin alapú szappan nem habosodik fel.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)