Bond No.9

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: beautifullife, Módosítva: 2013. szeptember 9.

Lelőhely:   Madison Luxusparfüméria

Fejillat: mandarin, ibolya levél
Szívillat: frézia, pipacs, flórenci nőszirom gyökér
Alapillat: ámbra, pézsma, tikfa

conradkollmann

2014. augusztus 14.

Eléggé figyelmet felkeltő az üveg az illattal együtt. A sok kis színes háromszög mozaikkal. Illatra nekem a tisztaság jut eszembe és egy különleges öblítő keveréke. Nem rossz. Tartósság meg majd kiderül, én ruhára használok minden illatot, tegnap délután fújtam, azóta változatlanul érződik. :) Az ára elég borsos, ha a madisonban veszed, talán majdnem 80 ezer, inkább megéri netről rendelni, vagy tesztert.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.