Bondi Sands

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2022. augusztus 12.

Kiszerelés:
Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szépítő eszközök

Az önbarnítás elengedhetetlen tartozéka a Bondi Sands Önbarnító Applikátor Kesztyű, mely megkönnyíti az önbarnító termékek felvitelét a bőrre, elősegíti a csíkmentes, makulátlan barnulást és a kezeket is megóvja az elszíneződéstől. Mosható és többször használható, illetve mindenegyik Bondi Sands termék felvitelére alkalmas.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

szilonka

Korcsoport: >54
2023. március 18.

A Bondi Sands 1 hour express önbarnító felvitelére használtam. Kellemes tapintása van a kesztyűnek és jóleső érzés a bőrnek, ahogy a habot felvisszük rá. A leradírozott lábaimon próbáltam ki és egy nagyon szép természetes, foltmentes barna színt kaptam. Könnyű vele eloszlatni a habot, viszont beszív belőle, cserébe mondjuk nem lesz barna a kezünk. A kesztyű nem nélkülözhetetlen, anélkül és szép eredményt érhetünk el.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. március 18.

ddominikaa

(!)
2023. január 9.

Én is tesztelésre kaptam. Jól teszi a dolgát, könnyű vele egyenletesen eloszlatni az önbarnítót.
Erős mentolos illata van, amit nem értek, hogy miért kell, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 9.

Summer3

(!)
2022. december 22.

Önbarnító mellé kaptam teszteléshez.
Eddig szépen teszi a dolgát, egyenletesen oszlatja szét a habot.
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. december 22.

Önbarnító mellé kaptam teszteléshez.
Eddig szépen teszi a dolgát, egyenletesen oszlatja szét a habot.
A tartósságáról még nem tudok nyilatkozni.