Born Pretty Store

Ár:   $2.9   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: manobeka, Módosítva: 2016. október 13.

Ár:   $2.9
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Kaméleon hatású gél lakk, melyet kifejezetten fekete gél lakk fölé ajánlanak.

manobeka

2016. október 4.

Ebay-ről rendeltem kb. 350 ft, ingyen szállítással. Nem sokat vártam tőle, de hatalmas meglepetést okozott. Kiváló minőségű gél lakk, hozza , amit ígér. 2 perc UV lámpában a fekete lakk fölé, utána egy fedőlakk és kész a csoda. Nagyon gyönyörű, olyan , mint a Crystal nails Galaxy építő zseléi. Rendeltem még rendes színes gél lakkot is, kiváló minőségűek!! Szépen terülnek, jól tapadnak, gyönyörűen pigmentáltak, pont, mint a képen, ahonnan rendeltem. Itthon 1800 ft-ért kapok 5 ml, a Crystal Nails-től, vagy a Diamond Nails-től, itt 10 ml-t kaptam 300 ft-ért, a de a legfelső ár is olyan 1000 ft körül volt. Ha valakit érdekel, megadom privátban, hogy én kitől rendeltem. Nekem innen a 19-es utolsó árnylat van meg. Nem pont olyan, mint a képen, sokkal gyönyörűbb, inkább lilásba hajlik kicsit.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 4.