Born Pretty Store

Ár:   $2   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tali'Zorah, Módosítva: 2019. július 16.

Ár:   $2
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Száradás után lehúzható folyékony latex. Segít megóvni a körömágybőrt körömfestés, körömnyomdázás során.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

PetraBalazsi

2019. szeptember 11.

Nekem nem pont ilyen az üvege, van nekik vagy százféle peel off bőrvédőjük, de alapvetően elégedett vagyok vele. Sok ilyen terméket kipróbáltam már, itthon kaphatóakat is (essence, moonbasa), de ez még mindig jobb volt a többinél. Elég büdös (ahogy általában ezek a termékek azok), és ha nagyon száraz a körömágyad, ujjad, akkor elég nehéz eltávolítani róla. Kár, hogy heteket kell rá várni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Tali'Zorah

2019. július 15.

Gyorsan szárad, könnyen lehúzható, hasznos találmány. Ha újravásárolnám, más színt választanék, hogy jobban lássam, hová kentem, és hová nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

Hidratálók: Propylene Glycol