Born Pretty Store

Ár:   $3.69   Kategória:   Körömlakkok, lemosók

A krémet feltöltötte: tedy, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Ár:   $3.69
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

UV-fényre kötő fedő- vagy alaplakk a szupertartós és magasfényű manikűrért.

Ad-Namah

2019. december 5.

Ellentétben az 1400 ft/4 ml moonbasa lakkokkal, a born pretty lakkjai megkötnek, nem folynak sehova, a körömágy bőr alá nem folyik be a lakk, és elég sűrű. Nekem ezek jobban beválnak, mint a fodrász kellekesben kapható márkás és drága lakkok, amik vagy buborékosodnak, vagy egyáltalán nem pigmentáltak, vagy elfolynak kötés közben a lámpa alatt... Mindig azt sajnálom, hogy lassan érkezik meg, mert a magyar vám nagyon szeret 5+ napot egy csomagon ülni, a csomag 4-5 nap alatt itt van az országban, de miattuk kesessel kapom meg :) a lényeg, hogy mind a mágneses, mind a hőre színt váltó, mind a csillámos és sima gél leoldható lakkok pigmentáltak, sűrűek, és sokáig fenn maradnak. Attól, hogy magyar márkák is Kínában töltetik a lakkokat, egyik se éri el a BP minőségét.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

norisz

2019. november 15.

Kb. fél éve használom ezt a márkát, az első "próba lakkom" után már van vagy 10-12 színem. (és most várom a többit) :) nagyon bevállt, pedig teljesen kezdőként, otthon magamnak használom. Alapnak -ahogy itt többen is- biztonság kedvéért CN Compact Base Gel-t használok és fedőnek CN Cool Topot (ezek nagyon beáltak és megérik a kicsit drágább árukat), így nekem simán bírja 3 hétig (tovább is bírná, de 2-3 hetente cserélem:)). Nem folyik, nagyon jól pigmentált lakkok (1-2 kivétel van ami nem annyira intenzív, de ezt az értékeléseknél meg lehet nézni). Sokáig kerestem pl tipikus babarózsaszínt vagy világos nude-ot, sok márkát kipróbáltam de ennél a márkánál megtaláltam az igazi szerelem színeket :) Ahogy írták előttem is, nagyon jó a lakkok ecsete, könnyen használható.
Használom egyébként a stamping géljét is, ajánlom azoknak akik kezdők a körömnyomdázásban, nem kell sietni, szuper termékek (ennek fehérjét használom francia körömhöz is, verhetetlen). Ugyanígy a nyomdalemezek is ennek a márkánál jöttek be legjobban, rengeteg féle van és kényelmes a használatuk. Rendeltem még tőlük spider gélt, cat eye infinityt és különböző strasszokat, matricákat stb, mind kifogástalan, imádom használni őket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Nyuszikaaah

2019. október 15.

Nagyon elégedett vagyok vele. A csillámos lakkjai nagyon szépen fednek egy rétegben is. Ékszerként ragyog :) 10 színem van tőlük, de szerintem nem állok meg ennyinél 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

rocknrose

2019. március 8.

Körülbelül 1 hónapja kezdtem el itthon a gél lakkozást, teljesen kezdőként. Ebayről rendeltem ennek a márkának az alapját, fedőjét és 1-2 színt csupán. (A Nail Prep és a primer CN-es). Nagyon elégedett vagyok vele, tök jó formulája van, nem folyik összevissza, szépek a színek (egy rétegben is intenzívek). Már berendeltem több színt is, egyes eladóknál 700-800 forintos áron, de van aki 300-400-ért adja :) Bátran ajánlom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

kovatsdora

2019. január 2.

Sokféle géllakk után azt kell mondjam, hogy ez a nr.1. Kényelmes az ecset, szuper színek, nagyon jó az állaga, a fedése 5*.
Tulajdonképpen a többi géllakkomat már csak elhasználom, de újravenni csak ilyet fogok

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 2.

Szasza002

2018. szeptember 1.

Teljesen meglepődtem. A legtöbb szín elég jól pigmentált, talán nagyon max. (de az tényleg NAGYON) a halvány árnyalatoknál van, hogy kell a 3-4 réteg. Persze nem merem közvetlenül ezt felkenni a körmömre, ezért mindegyik alá teszek a CN Compact Base Gel-ből 1-2 réteget, majd rá a színt. Simán bírja a 4 hetet egy jó fedővel. Ahhoz képest, hogy nem vártam tőle nagy csodát, kellemesen csalódtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Regi84

2018. május 27.

Nekem nagyon bevált, Ebayről rendeltem több színt, alapot, fedőt. Könnyű vele bámnni, tartós, szél színekben van és olcsó. Előkészítésnek CN primert használok, de ezen kívül semmi extrát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 27.

Fairy0124

2018. május 6.

Én nem tudom, de nekem valahogy nem működőképes. Perfect Nails, Crystal Nails, Marilyn Nails, Brill Bird, Diamond Nails géllakkok tökéletesen működnek, de már harmadik alkalommal használom a Born Pretty-t és mindig beráncosodik. Ha vékonyan kenem akkor is. Az állaga is nyúlósabb a többinél. Sajnálom,mert nagyon jó, olcsó lakkok lennének, ha nem járnám meg velük :( . De nekem nem jön be sajnos :/ . Színei, olcsósága miatt és mert végülis ha sokadszorra nekifutok fenn marad és nem ráncosodik (sajnos mindig többször neki kell futnom és lereszelnem, mert ráncos) kap egy hármast.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

bujdosokyra

2018. április 10.

Olcsón beszerezhető Ebayről, imádom. Még csak fehér és kék színem van belőle, de ez bővülni fog. Szeretem az állagát, szépen fed, 3 rétegben kenem fel. Nekem a Top Coat és a Base Coat sajnos egyáltalán nem jött be, könnyen leázott, a teteje gyakran hogy egyenetlen volt. Helyettük Crystal Nails termékeket használok és így szépen kiegészítik egymást. Minden probléma nélkül, CN nail preppel meg CN savmentes primerrel több mint 3 hétig kopás nélkül bírja. (tovább még nem hagytam fent)
:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 10.

:))

Fruzsi

2018. március 1.

Egyértelműen a legjobb gél lakk. Elég sokat próbáltam már, de ez szuper. Nagyon tartós, a lepattanás szinte lehetetlen, pedig sütök-főzök, takarítok. Négy hét után is fényes a felülete. Van több színem is, van ami nem annyira fed erősen, de látszott is a honlapon, hogy olyan. 2 réteg abból is tökéletesen elég. Én bornprettystore-ról szoktam rendelni, ott valóban kétszer annyiba kerül, de én bízom bennük, és ezt az árat is teljesen megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 1.