Borotalco

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. április 23.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

48 órás izzadás elleni védelem citrusos illattal.

pacsalia

2020. szeptember 28.

Jó az illata, nap végén is friss vagyok bármilyen nehéz napom van. Aránylag hamar szárad, és nem hagyott a pólóimon sem zsíros, sem sárga foltot még eddig.. Viszont iszonyatos módon viszketek tőleee néhány nap használat után😭😭🥺 így sajnos nem tudom tovább használni, bármennyire is hatékony és jó dezodor....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

pirospipacsocska

2020. június 22.

Tökéletes izzadásgátló dezodor,az Original testvérével együtt.Hatékony a kellemetlen szagok ellen.Amíg az Original púderes illatú,ez finom krémes,citromos-lime-os illatú.Szuper termékek!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Hamarv

2018. szeptember 21.

Szerintem valamivel gyengébb mint a sima, valahogy nekem nem olyan hatékony, de meg így is sokkal jobban teljesít mint bármi más!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

CeCeDrake

2018. május 8.

A sima változatot évek óta használom. Imádom a Borotalco illatot dezodorban, tusfürdőben.
Ez is kellemes illatú és teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.

Ez is kellemes illatú és teszi a dolgát.

Soly77

2018. május 7.

Nagyon jó nagyon jó, de iszonyatosan erős mármár férfias illata van ami sajnos nem is nagyon illan el... így nem fogom hosszútávon szeretni sajnos :( még keresgélek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 7.