Borotalco

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Amea, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Dezodorok

A Borotalco Intensive a kimondottan erős izzadás csökkentésére tervezve: a mikrotalkumnak köszönhetően hatékonyan szívja fel az izzadtságot, 48 órás megbízható deohatás. Bőrgyógyászatilag tesztelt. 0% alkohol.

Amea

2017. július 30.

Nem használom hónaljra, de mégis ez a tökéletes termék nyárra... Igazán melegben általában nem szoknyáért nyúltam, hanem nadrágért, mert utáltam az érzést, hogy összedörzsölődött a combom. Ezzel sima ügy, egy nagyon finom púderes réteget hagy, én meg vidáman flangálok a nyári ruháimban :)
Lehet kapni kicsi, hordozható 45 ml-es táskabarát kiszerelésben is. Az original verzió is hibátlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 30.