Borotalco

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. december 23.

Kategória:   Dezodorok

Grafi

2018. július 20.

egyik kedvenc deom.Mindig kell, hogy legyen otthon egy darab :)
jó az illata és tényleg nem hagy foltot a ruhán

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 20.

egyik kedvenc deom.Mindig kell, hogy legyen otthon egy darab :)
jó az illata és tényleg nem hagy foltot a ruhán

Trixi

Korcsoport: >54
2018. június 15.

Sajnos az egyik kedvenc fehér pólóm sárgás színű lett hónaljban, mint a legutóbbi mosásnál észrevettem, ezért jöttem bosszút állni a bűnösön (lepontozni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. június 15.

SimonEvelinSzonja

2018. március 22.

Nálam nagyon gyorsan eldől h mi fog beválni deo téren. Egyrészt izzadékony vagyok másrészt ez egy kicsit néha kellemetlen szagokkal jár. Nos ez nekem minimálisra tette a nedves érzetet és totál semlegesség a szagokat. Nekem tetszik az illat önmagában és akció közben is friss illatot áraszt. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Claire125

2018. február 26.

Egész jó, egész nap érzem az illatát, és a hatása is megfelelő, a ruhán sem hagy nyomot. Viszont az illatával nehezen barátkozok meg, nekem olyan "nagymamás".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

platinakuka

2017. július 23.

Nagyon kellemes, intenzív púderes illat (ez hangulatfüggő, hogy tetszik-e v sem), tök jól porlaszt, ruhán nem látszik. Hatásfok: nálam a szokásos, illetve egy fokkal jobb.
Ami nem jön be, vagy nem tudom hova tenni, h fürdéskor nem tudom lemosni. Valami réteg ott marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 23.

0bikbik0

2017. április 17.

Befürödtem a Nivea hasonló termékével, gondoltam belevágok ebbe: a Borotalcoban eddig még nem csalódtam.
Hát... nem az igazi.
Illata okés, szeretem ezt a púderes illatot, és ez sokáig meg is marad. Izzadtsággátló hatása viszont nálam nem tökéletes, már nem tudom, hány óra van rá írva (na azt szoktam alapesetben elosztani legalább néggyel :-) ), de ez sem bír többet átlagos napi használattal 5-6 óránál. Erősebb megterhelésnél nem bír ennyit.
Átlagosnak mondanám, semmi kiemelkedő.
A "sima" Borotalco klasszikus viszont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 17.

Hát... nem az igazi.
Átlagosnak mondanám, semmi kiemelkedő.
A "sima" Borotalco klasszikus viszont tökéletes.

UntyuliPuntyuli

2016. augusztus 5.

Nem vagyok egy izzadós típus, de ettől izzadtam. Oké, a brutál erős illata miatt nem voltam büdös, de szeretem a száraz érzést igy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 5.

pepuuss

2016. június 6.

ez a termék mindent megér! nekem igazából talán ez az egyetlen spray, ami használ. az illatát is szeretem,kellemes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Kodi

2016. április 14.

Finom, púderes illat, leheletfinom porlasztás a hónaljakba. Nagyon minőségi hatást kelt, imádom. Legközelebb azért kipróbálom az alumentesét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 14.

reny

2016. április 8.

már régóta ki szerettem volna próbálni a sok pozitív vélemény alapján,amiket itt olvastam. hát ez borzalmasan büdös, öregasszony szagú,és mellé még nem is olyan hatékony,mint azt vártam.nekem a rexona maximum protection ezerszer jobban bevált, amióta megjelent azt használom,és ez a közelében sem jár hatékonyságban. nem újravevős,ezt meg elajándékozom inkább....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.