Borotalco

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yudiger, Módosítva: 2017. január 25.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Egyéb

A Borotalco hintőpor összetéveszthetetlen illatával 1904 óta az olaszok állandó útitársa.

A finom, természetes talkumpor kiemelkedik összehasonlíthatatlanul magas minősége miatt. Nedvszívó, frissítő és bőrsimító tulajdonságával számtalan alkalmazási lehetőséget nyújt a felnőttek és a gyermekek bőrápolása során. Kiválóan alkalmas érzékeny bőrűek számára is, mert hagyja levegőzni a bőrt.

Augmentin

2020. szeptember 18.

Szuper illata van, és igen hatékony. Rendszeresen veszem a családnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 18.

Szuper illata van, és igen hatékony. Rendszeresen veszem a családnak.

inid

2017. július 19.

Elképesztő finom „borotalco” illata van, én nagyon szeretem! Nálam semmilyen irritációt nem okoz, viszont sajnos nagyon kevés helyen lehet kapni. Én most vadászom, honnan tudnám újra beszerezni, mert a mostani erősen fogyóban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Dipropylene Glycol