Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   890 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2017. december 14.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

"Kincs az érzékeny bőrűeknek, a normál bőr gyengéd, nyugtatója, a zsíros, problémás, pattanásos bőr legfőbb öröme egy szappanba zárva. A kamilla gyulladáscsökkentő hatása enyhülést hoz bőrödnek, míg a dió és a Holt-tengeri iszap regenerálja, táplálja azt. A selymes habzásról a ricinusolaj gondoskodik. llóolaj mentes, így natúr szappanra jellemzően semleges az illata."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Gyevocska

2019. augusztus 24.

Szeretem a Borza szappanokat, tökéletesen megbízható minőségűek, mindig enyhülést hoz a bőrömnek, bármi baj éri.
Tesztelésre kaptam eme darabot, és el is használtam tisztességgel. Tökéletesen tisztít, nem ragadok tőle, nem hagy felületet maga után. Olyan jó kis nyikorgósra tudom vele lemosni az ábrázatomat.
Pattanásom nincs, ellenben förtelmesen zsíros és ennek még semmi sem szabott határt. sajnos ez sem. Pedig igencsak bizakodtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Sodium Olivate
Tisztítószerek: Sodium Olivate
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil

Közönséges dió. A kozmetikumokban mind a diófa levelét mind a magját, és a termés héját felhasználják. A diólevelek cseranyagokat, flavonoidokat, némi illóolajat tartalmaznak. A termés héjában a kezet erősen barnára festő naftokinon-származékok találhatók. A CosIng besorolása szerint a levélnek szövet összehúzó, tisztító, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és nyugatató hatása is van.

Holt-tengeri iszap. Magas ásványi anyag tartalma miatt számos jótékony hatása van szervezetünkre. Ahogy azt számos tudományos igényű munka megállapította (néhányat találunk pl. itt) a holt tengeri iszap megfelelő koncentrációban kisimítja a ráncokat, és feltölti bőrünket különféle, főként szervetlen anyagokkal, amik segítik sejtjeinek kiegyensúlyozott működését.