Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: Regina59, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Igazi tápláló bőrradírozós szappan. A Borza Szappan Manufaktúra himalájasó szappana közel 40%-ban tartalmaz adalékmentes, tiszta himalája sót. Ez az összetevő gondoskodik a bőr fertőtlenítéséről, valamint a radírozó hatásról. Színét a zöld agyagnak köszönheti.

Illatmentes, hogy a problémás, érzékeny bőrt se irritálja.

Bőrtípus: érzékeny, vízhiányos, normál bőrre ajánlott

joey!!!

2015. november 16.

Illatmentes. Nem csíp, nem mar, nem karistol. Nem zsírosítja vissza a bőröm. A pattanásokkal nem bír el, bár ezt nem is vártam el tőle. Összességében nem csodaszer, de jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

Gyevocska

2015. július 15.

Nagy reményeket fűztem ehhez a szappanhoz..és bevált. 37 éves létemre elég zsíros a bőröm (nem pattanásos), főleg nyári időszakban. Viszont tág pórusú, amin ez a termék sokat segített.
Tetszik az egyszerűsége, a színe. Olyan, aminek látszik. Igazi natúr termék!
Kellemesen habzik, szinte krémes, ahogy felkenem az arcomra. Nem bírok betelni vele. Nem szárít, viszont jól leszedi a zsírt. Ennél többet nem is várok tőle.
A férjem bőre ugyan nem zsíros, de hajlamos a pattanásra (főleg unaloműző tökmag eszegetés után), de ez a szappan nagyon szépen levitte azokat. Ő szerinte még "pezseg" is, amikor felkente.
Jó pár hónapja, hogy rendelem a Borza szappanokat, és csak pozitívan tudok nyilatkozni. Eddig amiket próbáltam, nagyon jók voltak, és nem mellékes, hogy az áruk is megfizethető. (Ellenben a M....szappanokkal, amik szerintem nem tudnak többet.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.

Tetszik az egyszerűsége, a színe. Olyan, aminek látszik. Igazi natúr termék!

Tavasz tündér

2014. szeptember 8.

Először a külleméről szólnék. Nagyon ízléses, nem csicsás, igazi natúr termékhez való csomagolásban érkezett. Sokkal mutatósabb termék mint ezen a képen látható. Kevés natúr szappannál láttam hasonlót, hogy a teteje is díszítve van, engem egy gusztusos torta szeletre emlékeztet. :) A himalája só nagyobb darabokban is megtalálható a szappanban, így lehet használni bőrradírozóként is, de egyébként nem csikar, nem okozott kellemetlen élményt. Illata semleges. Én arctisztítóként szerettem volna használni, de nem vált be, hamar vissza zsírosodott a bőröm a t zónában, eddig a teafás termékek váltak be erre a célra. Fürdéshez viszont megfelelő, jól tisztít, igazi bőrtápláló szappan, nem szárít, nem húzódik tőle a bőröm. Azt is meg kell említenem, hogy minden borza termék megfizethető áron kapható és a szállítási költség sem volt húzós. Van viszonyítási alapom, így kimerem jelenteni, hogy semmivel sem rosszabbak a borza termékek az agyon reklámozott, már-már megfizethetetlen márkák kreálmányaitól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate