Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   650 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Dori14, az összetevőket feltöltötte: dobolank, Módosítva: 2015. február 11.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Száraz bőr megmentője ez a magas aktív hatóanyagú kéz és testápoló krém.
Az kéz és testápoló illatáról a 100%-ban természetes levendula illóolaja gondoskodik. A levendula fertőtlenítő, antiallergén, gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, valamit nyugtató tulajdonságai miatt került ebbe a krémbe. Fáradt testnek és léleknek igazi nyugtató és hidratáló ajándék.
Organikus, finomítatlan sheavaj és kakaóvaj képezi a krém alapját. Körömvirág és kamilla kivonat, extra szűz olívaolajjal, bio jojoba olaj, hidegen sajtolt búzacsíra olaj, kókuszvaj és méhviasz is került még a krémbe."

gy1betti

2019. január 29.

Most kezdtem el csak használni, de nagyon pozitív élmény. Elsőre kicsit fura az állaga, de utána a kéz melegének köszönhetően gyorsan beivódik és nagyon puha lesz utána a kezem. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

ancsi97

2017. szeptember 2.

Kicsit lisztes,érdes felkenve,de a nagy része elolvad a bőr melegére. Az illata nem hivalkodó. Vannak benne kicsi fekete pöttyök talán a körömvirágból,azok fent maradnak elkenés után. Nekem a bőröm nagyon száraz,ahhoz ezt kevésnek érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Vikcsy

2017. május 5.

Ha borza termék csak jó lehet! Ajánlom mindenkinek! Mióta megszületett a kisfiam csak természetes krémeket használok a bőrére és én is váltottam ezekre. Este bekenem az arcom és reggelre láthatóan puhább, selymesebb az arcom. 😊 Imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 5.

regidomi

2016. január 15.

Olyan lisztes, zsíros érzés felkenve, aztán elkezd olvadni és jön a csoda. Este elalvás előtt bekenem a kezem, az isteni levendula illat segít ellazulni, ès aludni, reggelre pedig pihepuha a kezem. Nemrég hasznàlom, de eddig csak jókat tudok mondani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 15.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. február 24.

Nagyon jól hidratálja, puhítja, ápolja a bőrt. Igaz nehezebben szívódik fel, de megéri azt a pár percet kivárni, mert megszolgálja a hatásával! Sokkal többet ér bármely bolti kézápolónál! Az ára nagyon kedvező 70 ml 650,- Ft. Mindig nedves bőrbe kell masszírozni, mert így fejti ki a legjobban a hatását és ezzel gyorsítani lehet a beszívódását a krémnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 24.

dobolank

Korcsoport: >54
2015. február 9.

Update
Egyetlen hátulütője, hogy nagyon gyorsan fogy, ha az ember valóban testápolónak használja - nekem legalábbis 2-3 hét alatt elfogyott a negyede-harmada, pedig nem is kenem minden nap. Tény, hogy ebben az évszakban fogy a legjobban az ilyesmi.

Végtagokra használom, lábszárra meg talpra is. Lényegesen lassabban szívódik, mint egy testápoló, de hát ez egy sheahabszerűség felturbózva, annak viszont nagyon jól szívódik. Jól példázza, hogy bár sheahabot könnyű házilag készíteni, nem érdemes, mert rezonábilis áron jobbat lehet kapni ugyanúgy igazi anyagokból.
Nem mondom, hogy csodákat tesz, de jól karbantartja a bőrt. Az illata kellemes, semmilyen irritációt nem okoztak az illóolajok, pedig nagyon nem spórolnak vele, ezért tényleg azt kell választani, amit szeret ünk. Maga a termék kiváló arra, hogy felváltva a babylove-s illatmentes nagyon híg, kellemes kis testápolóval használja az ember, hetente párszor.
Az ügyfélszolgálatuk szuper, a belső kerületekbe ingyen házhoz hozzák a megrendelést, végre van valami előnye, hogy hetekig nem látok rendes fákat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 9.

Update

monika.talos

2014. november 21.

A második dobozzal használom a krémet. Amióta ezt használom tényleg nem száraz a kezemen a bőr. Az illata is kellemes,jól felszívódik. Hat hónapig használható fel ennyi idő alatt fogyott el a tavaszi nyári időszakban .Ár-érték aránya pedig nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 21.

Krémfaló

2014. január 17.

A férjem problémás arcbőrére vettem!
Nagyon hámlott neki és borotválkozás után mindig kipirosodott,irritált lett a bőre.
Ma újságolta,hogy teljesen rendbehozta neki ez a krém!
Az ára is szuper!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 17.

A férjem problémás arcbőrére vettem!
Ma újságolta,hogy teljesen rendbehozta neki ez a krém!
Az ára is szuper!

Antioxidánsok: Tocopherol