Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: Regina59, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

• A bio harmatméz és a ricinusolaj a habzáson felül értékes bőrápoló hatóanyagai miatt kerültek ebbe a szappanba.
  • Illatról 100%-ban természetes narancs illóolaj gondoskodik. A narancsolaj serkenti a vérkeringést, hangulatjavító és gyulladáscsökkentő.
  • Magas extra szűz olívaolaj és kevés kókuszolaj tartalom következtében kevésbé szárít, érzékeny, normál bőr kiváló természetes tisztítószere.
  • Az extra szűz olívaolaj gyengéden tisztít, ápol és megnyugtatja a fáradt bőrt. Ez az alapanyag nem zsírosít, ellenben visszaállítja faggyúmirigyek természetes működését.
  • A kókuszolaj puhítja a bőrt, lassítja a sejtek öregedését, csökkenti a pattanások számát, felgyorsítja a sejtképző folyamatokat, antioxidánsokban gazdag.
  • Bőr hidratálásáról a készítés utolsó fázisában hozzáadott extra  szűz olívaolaj gondoskodik.

Ajánlott a száraz, érzékeny bőrtől, egészen a normál bőrig.

Kizárólag természetes és a jó minőségű anyagokból. Sem kőolajszármazékokat, sem pálmaolajat nem tartalmaz.

LunaFlor

2017. október 14.

Fahéjas szegfűszegeset használok jelenleg, ez meg várja a sorát. De előbbivel olyan elégedett voltam, hogy rögtön rendeltem is tőlük mindenféle egyéb jóságokat és kíváncsian várom, hogy milyenek lesznek. Nekem alapvetően zsíros alapú, száraz felszínű a bőröm - de NAGYON száraz felszínű. A fahéjas-szefűszeges szappan illata isteni, hatása kiváló - szépen habzik és nem szárít, sőt van egy enyhe bőrradírozó hatása a fahéj és szegfűszeg őrleménynek köszönhetően. Tényleg gyorsan fogy, de ezért nem vonok le csillagot, mert tapasztalatom szerint minden natúr szappan gyorsan elkopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

sweetmedusa

2016. július 25.

Imádom a kézműves szappanokat, de ettől sajnos rettenetesen kipattogott a bőröm, és szörnyet viszketett.. Két fajta szappant rendeltem, a másikkal nem volt ilyen gond. Én az illatától is többet vártam. :( Egyébként nekem nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

uaim

2015. február 5.

Nem tudom más próbálta e a borzákat hajra, de én igen. Én csináltattam velük egy shea vajas vaniliás szappant magamnak és mivel már kb mindentől viszketett a fejbőröm gondoltam hogy a bőrömmel jót tett akkor jó lesz a hajamra is. Úgy mosom vele hogy csak a fejbőrömre használom ezt a szappant és a hajam hosszára sampont használok. Tökéletes. Nem öblítek se citrommal se ecettel és tökéletes. A fejbőröm tiszta szép és elmúlt a viszketés meg a kiütések a fejemről nekem nagyon nagyon jó lett. Szóval ha bárki ki akarja fejbőrre próbálni, hajra érdemes sampont de fejbőrre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 5.

kissera75

2013. október 22.

Nagyszerű! Imádom! Nagyon kellemes habja van és a hatása magáért beszél! Már több terméküket kipróbáltam, itthon már csak ezeket használjuk. Ja, és a másik fontos szempont, hogy gyorsan ideért. Bátran ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 22.

kisszsofi

2013. október 11.

A szappannal egyértelműen elégedett vagyok. Finom,illatos és nem utolsó sorban jó a bőrömnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 11.

n.andrea

2013. szeptember 15.

Arcra-testre egyaránt nagyon jó, habzása megfelelő, nem szárít, hamar fogy az biztos, másfél hét alatt elfogy folyamatos használat mellett, mint minden 90g-os szappan :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 15.

ForestNymph

2013. augusztus 12.

Végre megjött a rendelésem. :D Imádom! Olyan mintha sütivel fürödnék.:)) Nagyon krémes lágy habja van, nem szárít, pihe-puha a bőröm.:)) Olyan az illata mint a csokis piskótának narancslekvárral.:D Ráadásul 600Ft volt! :D Kell a francnak a drága Manna meg a társai, Borza rajongó lettem. :P Az eladó is nagyon kedves, mi kell még?:)

Update: Egy csillagot levonok, mert nagyon gyorsan fogy. Így is picike a szappan(90g), plusz alig egy hét alatt elfürödtem. Egy vékony szeletke már. Amúgy nagyon jó, szép egységes tónusú a bőröm, plusz az arcom kevésbé zsírosodik és nem fakó már. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

Hidratálók: Honey, Theobroma Cacao Fruit Powder