Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   890 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. március 19.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Finomítatlan, azaz hideg sajtolással készült shea vajból készült. Az eljárás rendkívüli előnye, hogy a shea vaj igen magas A-, E- és F-vitamin tartalmát képes megőrizni, továbbá nem tartalmazza a kémiai kivonáshoz alkalmazott vegyszerek maradékait. Az illatról a természetes levendula illóolaj gondoskodik. A levendula fertőtlenítő, antiallergén, gyulladáscsökkentő, sebgyógyító, valamit nyugtató tulajdonságai miatt került ebbe a habba."

bambuszka

2020. június 11.

Büdös, mintha avas lenne. Írtam emailt a készítőnek, de nem válaszolt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 11.

Büdös, mintha avas lenne. Írtam emailt a készítőnek, de nem válaszolt.

birokitti

2019. szeptember 20.

Nagyon jól hidratál, mivel ilyen szuper összetevői vannak, ajakápolásra is jó, de a sarkamra is használom esténként.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

alivia

2019. május 13.

Nagyon jól hidratál és nagyon jó a levelndulaolaj illata benne!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 13.

Nagyon jól hidratál és nagyon jó a levelndulaolaj illata benne!

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Illatra nagyon finom és tényleg jól hidratál.

Hozzá kell szokni, hogy sokkal több idő míg beszívódik és addig tényleg ne nyúlj semmihez, mert olyan lesz minden cuccod,mintha disznóvágás utána valaki zsíros kézzel végig taperolta volna a dolgaid. Úgyhogy türelem!

Viszont ha egyszer beszívódott, akkor érződik, hogy valóban ápolja a bőrt. A rettentő száraz könyökömre és sarkamra is használtam és nagyon szépen megpuhította, főleg ha minden este bekentem. Ugye főleg este, mert akkor már nagy valószínűséggel semmit sem tudok összezsírozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Illatra nagyon finom és tényleg jól hidratál.

shual

2019. április 2.

Kényes és könnyen irritálódó bőrömre kerestem valami olyat, ami enyhít a szárazságán. Ez a krém be is jött. Nagyon pici is elég belőle, mert tiszta zsiradék, de ez a szuper száraz bőrnek áldás. Darabos kiszerelést ugyan nem próbáltam soha shea vajból, de tudtommal macerásabb, mint ez a forma (ami még pont komfortosan felvihető). Ha posztapokaliptikus körülményekre akarunk berendezkedni, érdemes ebből a sheavajhabból betárazni, mert úgy képzelem, hogy néhány tégelynyi adaggal évekig karban lehet tartani a száraz bőr problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

austenland

2019. március 14.

Nagyon szuper, hogy habos állagú, így abszolút könnyen kenhető a finomítatlan shea vajhoz képest. Kellemesen hidratál, hosszantartóan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Antioxidánsok: Tocopherol

További info az összetevőről a KM-blogon >>