Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: ForestNymph, az összetevőket feltöltötte: Regina59, Módosítva: 2015. május 26.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• A szappan illatát a 100%-ban természetes levendula illóolajtól, valamit a levendula virágoktól  kapta. A levendula fertőtlenítő, antiallergén, gyulladáscsökkentő és sebgyógyító hatású.
  • Az extra szűz olívaolaj gyengéden tisztít, ápol és nyugtatja a fáradt bőrt. Ez az alapanyag nem zsírosít, ellenben visszaállítja a faggyúmirigyek természetes működését, ápolva ezzel a száraz, érzékeny bőrt.
  • A kókuszolaj puhítja a bőrt és lassítja a sejtek öregedését. Csökkenti a pattanások számát és felgyorsítja a sejtképző folyamatokat.  Antioxidánsokban gazdag és telített zsírjai a száraz bőr igazi ápolószerei, amelyek megakadályozzák a gyors kiszáradást.
  • A szappanba válogatott olajokból a hatóanyagok és vitaminok, könnyen és gyorsan felszívódnak a bőrünkbe, ezáltal, táplálva és feltöltve azt.
  • A rózsaszín agyag a  shea vajjal együtt, mint egy záró akkordként fejezik be a bőrtáplálást a testünkön a szappan használata közben. Rózsaszín agyag magához vonzza a szennyeződéseket és gyengéd hámlasztásról gondoskodik.
  • A  shea vaj 70%-ban elszappanosíthatatlan összetevői felszívódnak a bőrünkbe és hozzájárulnak a regenerálódáshoz egy kimerítő nap után.

Ez a szappan kevésbé szárít, inkább ápoló és nyugtató tulajdonságokkal lett felvértezve.

Bőrtípus: érzékeny, gyulladásra hajlamos, problémás, pattanásos, érett, normál, zsíros

marbi

2019. szeptember 26.

Szeretem használni, de valóban gyorsan fogy. Ami tetszett, hogy emellett nem kellett használnom testápolót és finom az illata. Viszont ami nem tetszik, hogy fóliába van becsomagolva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

LizzC

2019. július 18.

Kézmosásra használjuk. Kicsit lassabban fogy, mint a Borza gyógynövényes szappan teafaolajjal, de az én ízlésemnek még így is kicsit gyors a fogyása. Az illata rendben van, az állaga is, sajnálom, hogy ennyire gyorsan fogy, szinte elolvad. Kétszemélyes háztartásban kb 2 hétig bírja csak kézmosás céljára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

ForestNymph

2013. augusztus 20.

Az a bajom a Borzával, hogy kb. 1 hét alatt elfogynak, így hiába olcsó nem éri meg. És még bűntudatom volt az első naturszappanomnál (Mindígszappan), hogy úristen 2hét alatt elfürödtem. :O Alig van benne levendula illóolaj, úgy kell szimatolni, hogy jaaa ez levendulás. Amúgy közepes. Nem szárít, de nem ő az igazi, mint levendulás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Emolliensek: Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate