Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   690 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: judit139, az összetevőket feltöltötte: Regina59, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Bőröregedés

• A száraz bőrt nyugtatja, a zsíros, pattanásos bőrt összehúzza, valamint szabályozza a bőr faggyúműködését.
  • A szappan használata során halványodhatnak a bőrön lévő foltok is.
  • Javasolt érett bőrre, mert a béta-karotin késlelteti a bőr öregedését és kisimíthatja az apró ráncokat.
  • A béta karotinnak nagyon fontos hatása van a ráncosodás megelőzésében, hiszen közömbösíti a ráncosodás legfontosabb okait.

Regina59

Korcsoport: >54
2015. február 24.

Nagyon szeretem ezt a szappant, mert lágy, krémes a habja, fantasztikusan jól hidratálja a bőröm. Kitűnő összetevőinek köszönhetően ápolja a szárazabb bőrt is, érzékeny bőrre is kiváló. Rendkívül puha lesz a bőr használatával.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. február 24.

Emolliensek: Helianthus Annuus Seed Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate
Tisztítószerek: Sodium Olivate, Sodium Cocoate

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.