Borza Szappan Manufaktúra

Ár:   790 Ft   Kategória:   Dezodorok
Kiszerelés:   45 ml   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: kabocika, Módosítva: 2016. szeptember 27.

Lelőhely:   Bio-barát bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok
Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Vízhiány

Melegben, testmozgás közben vagy  ha idegesek vagyunk, nincs mit tenni, szervezetünk izzadni kezd, lehűti testünket, rugalmassá teszi a bőrünket és erősíti az immunrendszerünket.

TheUltimatePizzacat

2020. február 28.

Egy oylan dezodort kerestem, ami környezetbarát és egyben hatékony is, mivel az elmúlt időszakban nagyon sokat stresszeltem amitől jobban izzadtam, mint korábban.
Három hete használom a narancsos változatát és megvagyok elégedve.
Az ok amiért 4 csillagot kap: a szódabikarbóna szemcsék túl nagyok ettől van egy "karcolós" érzés mikor felkenem, de szerencsére a bőrömet nem irritálja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Három hete használom a narancsos változatát és megvagyok elégedve.

RoyalDreamer

2020. január 3.

Nekem a citromos illatú van meg. Környezettudatossabb termékeket szerettem volna vásárolni, így rá esett a választásom. Az illatát eszméletlenül szeretem, igazi kellemes citromos. Viszont egy idő után marta a hónaljam, fájdalmas volt. Sajnálom, nagyon szerettem volna, ha ő lenne az "igazi", mert környezetbarát termék jó illattal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 3.

LeniMami

2019. július 9.

Kevés izzadásgátlóval voltam eddig megelégedve, eléggé izzadós típus vagyok. Sokféle terméket próbáltam már, ez ami a leginkább bevált. Nekem az illatmentes verzió tetszik a legjobban. Semmi szag, semmi nedvesség... Igaz, a fehér ruhákat megfogja kicsit, de mint krémdezodor tökéletes! Párszor fellázad a bőröm a szódabikarbóna miatt, akkor pár napig szünetet tartok, utána gond nélkül használom tovább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

TRMoni78

2019. január 12.

Nagyon jó az állaga, az illata, nem hagy foltot a ruhán. A jázmin-narancs illatút használom, teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 12.

LunaFlor

2017. november 7.

Nem rossz. Szegfűszeges illatút használtam, finom, gazdag illata van, könnyen, krémesen kenhető, eddig nem hagyott cserben, de csak most, október közepe óta használom, tehát nyáron is kellene még tesztelni. Bár valószínűleg a szegfűszeg illó kissé túl erős az érzékeny bőrömnek, de kompenzálja a shea és a kókuszolaj nyugtató hatása. Eddig elégedett vagyok, néhány heti használat tükrében. Miután kipróbáltam a Levendulás-narancsos verziót, jövök updatelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 7.

kabocika

2017. szeptember 4.

Kb. 10-15 éve keresem az igazit..Korábban a Revlon stiftes dezodorjait használtam, ameddig nem vonták ki a forgalomból, annyira károsak voltak, de más sajnos akkor nem használt. Utána végigpróbáltam majdnem a létező összes dezodort (a nagy márkáktól a no name, a drágától az olcsó variációkig), de semmi nem használt. Max. a Vichy Stress Resist és Rexona Maximum Protection termékek említésre méltóak, de ezek is kb csak 80%-osan teljesítettek-nem beszélve az ijesztő INCIkről. És aztán itt volt a Krémmánia, ahol el kezdtem keresgélni a natúr termékek között és így találtam a BORZA Manufaktúra termékeire és erre a kis csodára. Először is, a weboldalon megrendelt terméket 2 nap alatt kiszállították (többféle variáció közül ezt az illóolaj nélküli dezodort választottam) és tökéletesen teljesít, nagyon boldog vagyok, hogy megtaláltam hosszú kínlódások, keresgélés nyomán ezt a dezodort. Az ára is vevőbarát azt gondolom, a használata lehetne modernebb, mint az ujjal való felkenés, bár vannak, akik már kiskanállal, spatulával kenik fel. De ez a része számomra másodlagos, hiszen már 2 hete teljesít esküvőn és nagy melegben is. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Van akinek nem bírta a szódabikarbónát a bőre, de nekem eddig nem volt problémám, ha lesz, akkor pár nap pihentetés után újra fogom használni ezt a kis csodaszert, de eddig nem volt ilyen panaszom. Ha tehetném 10 csillagot adnék az 5 helyett, annyira elégedett és boldog vagyok ezzel a termékkel! **********

Update: sajnos a fehér ruhák sárgák lesznek a szódabikarbónától, így nyáron nem annyira tudom használni, mint a téli időszakban, amikor inkább sötétebb ruhákat hordok + enyhe irritáció is jelentkezett az állandó használattól, így felváltva használom egy másik magyar cég pumpás dezodorával.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Ascyra

2017. január 27.

Én is ezt használom, de én az illatosított vaníliás változatot. Olyan illata van a tégelyben lapuló terméknek, mint egy marék méregdrága csokoládébonbonnak. Falnivaló! A többi mérgező, boltokban kapható dezodorokhoz képest is alacsonyabb az ára, s teljesen természetes. Nekem nem irritálja a bőröm és nagyon jól teljesít. Négy hete használom és nagyon meg vagyok vele elégedve. Én nem próbálkozom mással többet, nagyon meggyőzött. Olcsó és a legjobb. Mi kellhet más?

Update: és pontosan négy hétig tartott a használata. Nagyobb melegben sajnos egyáltalán nem működik :( Letettem róla. A többi igaz rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.